?⚡??Elektroauto emodžī ir jau ceļā

0

“Electrify America” ir pieteikuši “Elektriskais Transportlīdzeklis ar Uzlādes Staciju” emocijikonu. Esošajā 3’000 emocijikonu sarakstā nav nevienas elektroauto ikonas.

ETL emocijzīme

ETL emocijzīme

“Electrify America” ir pieteikuši “Elektriskais Transportlīdzeklis ar Uzlādes Staciju” emocijzīme. Esošajā 3’000 emocijzīmju sarakstā nav nevienas elektroauto veltītas zīmes.

ASV bāzētais uzlādes tīkla operators “Electrify America”, kas tapis kā daļa no VW dieselgate skandāla, ir paziņojis, ka ir iesniedzis oficiālu pieteikumu emocijzīmju pārvaldes institūcijai Unicode Consortium, lai pieteiktu pirmo elektroauto zīmi, ko varēs lietot visos viedtelefonos.

Raksta titulbildē var redzēt “Electrify America” skici šai zīmei – vispārīga mašīna, kas pieslēgusies uzlādes stacijai.

Tā kā elektroauto kļūst populārāki un uzlādes staciju tīkli turpina paplašināties, mēs uzskatījām, ka ir laiks emocijzīmēm, kas atspoguļo mainīgo nozares un transporta nākotni. Mēs ceram, ka emocijzīme – simbolika, ko izmanto ikdienas digitālajā komunikācijā – palīdzēs vairāk cilvēkiem pierast pie elektroauto idejas un būt patīkami satrauktiem par iespēju kādu dienu tādu sev iegādāties.

Ričs Steinbergs (Rich Steinberg), Electrify America vecākais direktors

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: