Elektromobiļu uzlāde Latvijā no igauņu skatu punkta

0
Electric Estonian

Electric Estonian. Avots: youtube.com

Electric Estonian ir biežs viesis Latvijā un šajā video dalās pieredzē ar Latvijas uzlādes tīkla izmantošanu.

Youtube lietotājs Electric Estonian pārvietojas ar 2018. gada Nissan Leaf un dzīvo vien 80 km no Latvijas robežas. Kā viņš atzīstas video, viņš uz Latviju dodas bieži.

Video tiek aprakstīts gan uzlādes staciju skaits, izvietojums, izcenojums un ātrums, gan tas kā iegūt “e-mobi” karti, lai varētu tās izmantot. Tiek arī aprakstīti citi apmaksas veidi, piemēram NextCharge, Virta un Plugsurfing.

Nissan LEAF
Nissan LEAF. Avots: insideevs.com

Starp topošajiem uzlādes tīkliem tiek minēts Tesla, kas plāno izbūvēt uzlādes stacijas Salaspilī un Rēzeknē, un Ikea, kas savā stāvlaukumā ir atzīmējuši elektromobiļu vietas, bet par uzlādes stacijām vēl nezina neko teikt.

Latvijā esošā tīkla “e-mobi” ātrās uzlādes stacijas ir novietotas gar galvenajiem ceļiem, kas priekš Electric Estonian ir svarīgi, jo visi trīs galvenie ceļi, kas ved uz Igauniju, ir labi noklāti ar tām.

Latvija 16. vietā Eiropā pēc uzlādes staciju vietu skaita

Personīgā pieredze

Electric Estonian izmantoja uzlādes iespējas 6 uzlādes stacijās un saka, ka uzlādes ātrums apmierina, bet uzlādes staciju novietojums nav tas veiksmīgākais, jo, bez uzlādes, to apkārtnē nav īpaši daudz ko darīt.

Viņam arī ir zināma kāda slepenā stacija, kurā var uzlādēties bez maksas. Lai to uzzinātu, vajag noskatīties zemāk esošo video.

Uzlādēts brauc ar Hyundai Kona Electric

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: