Electric Estonian

Elektromobiļu uzlāde Latvijā no igauņu skatu punkta

Electric Estonian ir biežs viesis Latvijā un šajā video dalās pieredzē ar Latvijas uzlādes tīkla izmantošanu.

Youtube lietotājs Electric Estonian pārvietojas ar 2018. gada Nissan Leaf un dzīvo vien 80 km no Latvijas robežas. Kā viņš atzīstas video, viņš uz Latviju dodas bieži.

Video tiek aprakstīts gan uzlādes staciju skaits, izvietojums, izcenojums un ātrums, gan tas kā iegūt “e-mobi” karti, lai varētu tās izmantot. Tiek arī aprakstīti citi apmaksas veidi, piemēram NextCharge, Virta un Plugsurfing.

Nissan LEAF
Nissan LEAF. Avots: insideevs.com

Starp topošajiem uzlādes tīkliem tiek minēts Tesla, kas plāno izbūvēt uzlādes stacijas Salaspilī un Rēzeknē, un Ikea, kas savā stāvlaukumā ir atzīmējuši elektromobiļu vietas, bet par uzlādes stacijām vēl nezina neko teikt.

Latvijā esošā tīkla “e-mobi” ātrās uzlādes stacijas ir novietotas gar galvenajiem ceļiem, kas priekš Electric Estonian ir svarīgi, jo visi trīs galvenie ceļi, kas ved uz Igauniju, ir labi noklāti ar tām.

Latvija 16. vietā Eiropā pēc uzlādes staciju vietu skaita

Personīgā pieredze

Electric Estonian izmantoja uzlādes iespējas 6 uzlādes stacijās un saka, ka uzlādes ātrums apmierina, bet uzlādes staciju novietojums nav tas veiksmīgākais, jo, bez uzlādes, to apkārtnē nav īpaši daudz ko darīt.

  Plāno vēja elektrostaciju parka izbūvi Talsu novadā

Viņam arī ir zināma kāda slepenā stacija, kurā var uzlādēties bez maksas. Lai to uzzinātu, vajag noskatīties zemāk esošo video.

https://uzladets.lv/uzladets-brauc-ar-hyundai-kona-electric/

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Elektromobiļu uzlāde Latvijā no igauņu skatu punkta 1
balsojumi
Raksta novērtējums