EVgo

EVgo izziņo publisko ātro uzlāžu staciju tīklu ar lietotām baterijām

EVgo ir integrējuši lietotas BMW i3 baterijas, lai uzglabātu enerģiju, ko iegūst no tīkla, kad tanī ir visvairāk saules enerģijas, lai to lietotu ātrās uzlādes laikā EVgo klienti pīķa stundās. Šādi lietojot enerģiju, tiek lietderīgi izmantots elektriskais tīkls un balansēts piedāvājums pieprasījumam, kā arī tiek komerciāli atkārtoti izmantotas baterijas, kas vairs neapmierina elektromobiļu (EV) lietotājus.

10. jūlijā ASV lielākais publisko uzlāžu tīkla priekš EV operators atklāja pirmo instalāciju, kas izmanto lietotas baterijas, lai uzglabātu enerģiju priekš DC ātrās uzlādes stacijas. Sekojot izmēģinājuma programmai Kalifornijas Sandjego Universitātes (UCSD), stacija ir iekļauta EVgo ātro uzlāžu staciju tīklā un atrodas 3960 Smita ielā, Union City, CA (Union City, CA at 3960 Smith Street).

Šī stacija ir tikai pirmā no vairākām, kas vēl būs. Plāns ir piedāvāt šādas stacijas viscaur ASV.

“Palielināt pielietojumu lietotām baterijām, ir aizraujošs attīstības posms, kas ļauj uzturēt uzlādes procesu pēc iespējas tīrāku, lētāku un drošāku, ļaujot atslogot enerģijas tīklu. Izmantojot baterijas kā rezervi priekš uzlādes stacijām, iegūst gan ekonomiskā puse, gan vides aspekts priekš EV.”

Tā Astins Brauns (Austin Brown), izpilddirektors no UCSD Enerģijas, Vides un Ekonomijas Institūta.

  ABB atklāj savu lielāko ātrās uzlādes lādētāju ražotni

Smita ielas stacija ir aprīkota ar diviem 50 kW DC lādētājiem un baterijām no diviem BMW i3 (2 x 22 kWh), kas kopā ar pārveidotāju spēj sniegt 30 kW/44 kWh enerģijas uzglabāšanas sistēmu.

Šāda stacija ir viens no trijiem EVgo pašreizējiem projektiem kopā ar Kalifornijas Publisko Pakalpojumu Komisiju.

  1. Enerģijas uzglabāšana, lai atbalstītu EV ātro uzlādi
  2. Transports-tīkls (vehicle-to-grid, V2G) tehnoloģiju projekts
  3. Augstas jaudas (50 kW +) EV lādēšana

Avots: EVgo

EVgo izziņo publisko ātro uzlāžu staciju tīklu ar lietotām baterijām 1
EVgo izziņo publisko ātro uzlāžu staciju tīklu ar lietotām baterijām 2
balsojumi
Raksta novērtējums