Fiat būs tikai elektrisks šīs desmitgades beigās

0

Fiat, daļa no Stellantis grupas, šīs desmitgades ietvaros piedāvās tikai pilnībā elektriskos modeļus. Par radikālām zīmola izmaiņām norādīja Olivjē Fransuā, Fiat izpilddirektors un Stellantis grupas mārketinga vadītājs.

Fiat 500e

Fiat 500e

Fiat, daļa no Stellantis grupas, šīs desmitgades ietvaros piedāvās tikai pilnībā elektriskos modeļus. Par radikālām zīmola izmaiņām norādīja Olivjē Fransuā, Fiat izpilddirektors un Stellantis grupas mārketinga vadītājs.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

Itālijas autoražošanas zīmols plāno pakāpeniski pāriet uz tikai pilnībā elektrisko automašīnu ražotāju. Pāreja noslēgsies starp 2025. un 2030. gadu,

Mūsu jaunā misija ir radīt ilgtspējīgu mobilitāti visiem. Mūsu pienākums ir laist tirgū elektriskās automašīnas, kas maksā ne vairāk kā tās, kurām ir iekšdedzes dzinējs, tiklīdz tas ir iespējams. Laikā no 2025. līdz 2030. gadam mūsu produktu klāsts pakāpeniski kļūs tikai elektrisks. Tās būs radikālas pārmaiņas priekš Fiat.

Olivjē Fransuā, Fiat izpilddirektors un Stellantis grupas mārketinga vadītājs

Fiat jau iepriekš bija ziņojuši, ka līdz 2021. gada beigām elektrificēs 60% no sava piedāvājuma. Atšķirībā no iepriekšējā paziņojuma, runa ir par 100% piedāvājuma un neieskaitot hibrīdus. Ņemot vērā, ka Fiat galvenokārt ir vērsts uz Eiropu un mazajām automašīnām, šāds solis nav pārsteidzošs.

Ar iepriekšējo vadību uzņēmums speciāli nevēlējās pievērsties EV, bet jaunā vadība steidz šo kļūdu labot. Esot daļai no Stellantis grupas (FCA grupa + PSA grupa), tas ir vieglāk izdarāms. Nākamais baumotais Fiat EV solās būt Panda. Tā koncepts ar nosaukumu Concept Centoventi jau tika atrādīts 2019. g. Ženēvas auto izstādē.

Viens no galvenajiem Stellantis grupas elektrifikācijas plāna elementiem ir sakārtot EV paredzētās platformas visiem PSA un FCA zīmoliem. Visdrīzāk, ka laiks, kas nepieciešams jauno globālo risinājumu izstrādei, ir galvenais faktors, kāpēc pāreja ir paredzēta 2025. – 2030. g.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: