Fiat Concept Centoventi

Fiat Concept Centoventi

Ženēvas Autoizstādē arī Fiat prezentējis jaunu elektromobili, ar kuru atzīmē itāļu autoražotāja 120. gadadienu. Automašīna piedāvā lielu pakalpojumu klāstu.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

Šogad Ženēvas Autoizstāde ir lielākais elektromobiļu šovs līdz šim. Audi ir prezentējis savu elektrisko Q4 un citi ražotāji ik pa laikam kārdina tautu ar to, kas būs sagaidāms.

Fiat šogad prezentējis Concept Centoventi. Šis konceptauto nav parasts ieskats jaunā automašīnā ar paceltu grīdu, atgādinot kompaktu krosoveru. Ar to tiek atzīmēti šī itāļu autoražotāja 120 gadi. Centoventi tulkojumā no itāļu valodas nozīmē 120.

Fiat Concept Centoventi
Fiat Concept Centoventi

Fiat Centoventi vizuāli izskatās kā Fiat 500 un Mini Countryman krustojuma. Kompakts, gandrīz bez kapota, kantaina forma un lieli riteņi. Ar kantainajiem gabarītiem un vertikālu priekšu rodas asociācija ar pirmajiem Fiat modeļiem. Modernisms ir jūtams izgaismotajā uzņēmuma nosaukumā un logo valsts karoga krāsās, kas novietots nedaudz uz vienu sānu.

Zem čaulas atrodas visas elektroniskās komponentes, kuras veidos šo par “tirgū lētāko elektromobili”. Lai gan motora parametri nav zināmi, tiek minēts, ka Centoventi būs aprīkots ar modulāru bateriju sistēmu, kas ļaus pircējam aprīkot to ar bateriju paku, ar ko pietiktu no 100 līdz pat 500 km lielai autonomijai. Ar to pielāgošana nebeidzas.

Fiat Concept Centoventi
Fiat Concept Centoventi

Centoventi no līnijas nonāks kā balta lapa, kuru klients varēs aprīkot pēc sirds patikas. Izvēlē būs četri jumtu veidi, četri bamperi, četras riteņu aplikas un četri krāsu modeļi. Papildus tam vēl būs pieejami 120 dažādi aksesuāri. Kopumā vairāk kā 30’000 konfigurācijas iespējas. Konfigurācija varēs turpināt arī pēc piegādes.

“Īpašniekiem vairs nebūs jāgaida jaunus īpašos modeļus vai atjauninājumus, jo savas automašīnas varēs izmainīt jebkurā dienā.” Fiat

Arī interjers būs pielāgojams. Izmantojot “plug-and-play” principu, īpašnieks varēs pievienot un noņemt rīkus no instrumentu paneļa, kas būs aprīkots ar vairākām iedobēm priekš modulārajiem rīkiem. Būs iespēja mainīt audio sistēmu, izklaides sistēmu, durvju kabatas un sēdekļu spilvenus. Servisa pakalpojumi būs nepieciešami vien bamperiem, jumtam, krāsojumam, instrumentu panelim, baterijām un aizmugurējam displejam.

Nav vēl zināms, vai un kad tiks ražots Centoventi, bet teksts preses relīzē liek noprast, ka itāļu autoražotājs attiecas nopietni pret pasniegto ideju.

Avots: alfaromeopress.com

SEAT prezentē el-Born: 400+ km elektriskais hečbeks

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: