Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

And We Go Green

Filma “And We Go Green” par Formula E

2019. gada 27. maijs

Formula E šobrīd noris piektā sezona un jau tā ir pierādījusi savu lomu FIA pasaulē. Leonardo di Kaprio ir izveidojis dokumentālo filmu “And We Go Green” par šīm bezizmešu sacensībām.

Izbaudiet ABB FIA Formula E čempionāta labākos brīžus, kritumus un sitienus un atklājiet šo sacensību garšu jaunajā, īsmetrāžas dokumentālajā filmā „And We Go Green”. Apbalvotais režisori Fišers Stīvens (Fisher Stevens), Malkolms Venvills (Malcolm Venville) un Leonardo di Kaprio (Leonardo di Caprio) rāda aizkadru ainas, sekojot formulu vadītāju stāstiem un uzsverot pilnīgi elektrisko ielu sacīkšu sērijas mērķi cīņā pret klimata pārmaiņām un nāvējošiem pilsētas gaisa piesārņojuma līmeņiem.

Formula E filmēšana
Formula E filmēšana

Filma veidota, izmantojot privāta rakstura sižetus un līdz šim neredzēto sacensību materiālu no Žana Ērika Verņa (Jean-Eric Vergne) uzvaras sezonas, dokumentālā filma seko autovadītāju dzīvēm, kad viņi gatavojas sērijas ceturtajai sezonā, cīnoties par titulu 12 pasaules progresīvāko pilsētu, no Honkongas līdz Ņujorkai, ielās.

Pirmizrāde „And We Go Green” notika 23. maijā Kannu kinofestivālā , kur uz sarkanā paklāja klāt bija Žans Ēriks Verņs (DS Techeetah), Sems Birds (Sam Bird) (Envision Virgin Racing), Lūkas di Grassi (Lucas di Grassi) (Audi Sport ABT Schaeffler), Andrē Lotterers (Andre Lotterer) (DS Techeetah), Nīlsons Pikets jaunākais (Nelsons Piquet, Jr.) (bijušais Panasonic Jaguar Racing) un Alehandro Agags (Alejandro Agag) (Formula E izpilddirektors un dibinātājs), Fišers Stīvens (līdzdirektors), Malkolms Venvills (līdzdirektors) un ar Oskariem apbalvotais Leonardo di Kaprio (producents).

Dokumentālā filma ietver ABB FIA Formula E čempionāta patieso misiju un mērķi, lai parādītu, kā konkurence veicina tehnoloģisko attīstību un kā sporta aizrautībai var būt nozīmīga sociālā ietekme, lai mainītu uztveri par elektriskajiem transportlīdzekļiem.

Šis mērķis ir iespaidojis filmas nosaukumu [“Un mēs esam zaļi”], ne tikai tas liecina par mūsu sacīkšu sākumu, bet arī norāda uz steidzamo nepieciešamību bremzēt postošus un neatgriezeniskus zaudējumus, ko rada fosilais kurināmais.

Es esmu lepns, ka esmu strādājis ar tik lieliem talantiem un ražošanas komandu, ar kuru ir kopīgas vērtības attiecībā uz ilgtspējību, pozitīvi ietekmējot cīņu pret klimata pārmaiņām.

Alehandro Agags

Sākotnēji mēs domājām, ka mēs veidojam filmu par vidi. Mēs sapratām, ka labākais veids, kā panākt, lai pasaule pievērstu uzmanību klimata pārmaiņām, ir veidot filmu par cilvēkiem – šajā gadījumā sacīkšu automobiļu vadītājiem un jaunu sacīkšu vidi ar vīziju, lai izmainītu sacīkšu sēriju uz visiem laikiem.

Sportistu dzīve, kāpumi, sacīkšu aizrautība un inovatīva, dzīvību apliecinoša elektrotehnoloģija apvienojumā ar sacīkstēm pasaules lielāko pilsētu sirdī. Tā bija neticama, iedvesmojoša un aizraujoša filma, ko taisīt.

F. Stīvens un M. Venvils

Tuvākās Formula E sacensības norisināsies 22. jūnijā Bernē, Šveicē. Tipiskā biļešu cena ir 5€.

Avots: fiaformulae.com

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš

Latest posts by Kārlis Mendziņš (see all)

Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Filma "And We Go Green" par Formula E 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no