Fully Charged apskata Honda e-prototipu

0
Fully Charged Honda Urban EV

Fully Charged Honda Urban EV

Fully Charged jaunākajā epizodē ir īpašā Honda pasākumā, kurā tiek runāts par un rādīts drīzumā nopērkamais pirmais Honda elektromobilis.

Kad Honda 2017. gadā atrādīja Urban EV konceptu, tas uzreiz kļuva par Tokijas Motorizstādes šova zvaigzni. Par to rakstīja pat tie autožurnālisti, kas pret elektromobiļiem attiecās nievājoši.

Fully Charged kopā ar citiem izredzētiem žurnālistiem bija tā iespēja apskatīt tuvu ražošanai gatavo 3.9 metru garo, četrvietīgo prototipu. Lai gan sākumā to prezentēja kā 3 durvju kompakto autotransportu, tas tagad ir ieguvis vēl divas durvis.

Uzlādes ligzda atrodas uz motora pārsega, priekšējie gabarīti ir daļa no uz iekšu liektas melnas akcenta līnijas ar LED Honda logo. Spoguļu vietā kameras. Aizmugurējā piedziņa. Pārdošana sāksies un, iespējams, arī piegāde no šī gada.

Sagaidāmā autonomija ir 200 km (WLTP), kas liek domāt, ka bateriju pakas izmērs ir ap 35 kWh.

Runājot ar prototipa projekta vadītāju, noskaidrojās, ka Honda izjuta lielu spiedienu no sabiedrības saistībā ar šo projektu. Šis ir ļoti nozīmīgs projekts priekš Japānas autoražotāja. Galvenais dizaineris izteicās, ka viens no izaicinājumiem bija bateriju izvietošana. Tāpēc attālums starp riteņiem ir lielāks kā ierasts šāda veida automašīnām.

Pirmā skice esot nākusi ļoti viegli, apvienojot olas formu ar pirmajiem Civic. Lai gan sākumā varētu likties, ka automašīna būs ar retro piesitienu, dizaineris nav iecerējis tai tādai būt.

Lai uzzinātu vairāk, noskaties zemāk esošo video.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: