Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Oppbus pie Energolukss uzlādes stacijas

Latvijā pirmā 100 kW uzlādes stacija

2019. gada 7. novembris

Daudziem elektromobiļu lietotājiem jau zināmā, Latvijā vienīgā, SIA “Energolukss”, 100kW uzlādes stacija sākot ar 2019.gada 1.novembri turpina darbību ilgtspējīgā veidā: uzlādes pakalpojumam noteikta maksa, un stacija atrodama uzlādes punktu kartē.

Uzlādes stacijai ir trīs uzlādes punkti: CCS, CHAdeMO un Type 2. Izmantojot CCS un CHAdeMO, vienu e-auto var uzlādēt ar 100kW jaudu, savukārt, lādējot divus e-auto vienlaicīgi, 100 kW jauda tiek proporcionāli sadalīta. Type 2 rozetes sniegtā jauda – līdz 22 kW – nav atkarīga no uzlādes stacijai pieslēgto e-auto skaita.

Maksa par uzlādi ir noteikta 0,22 €/kWh apmērā: pirms uzlādes veikšanas blakus esošajā  SIA “Energolukss” birojā (Ulbrokas iela 46 k-2, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1021 jeb W3W – pinks.examples.post) jāpaņem autorizācijas karti un pēc uzlādes turpat jānorēķinās.

Publiski pieejama uzlādes punkta, sākot no parastās rozetes pieslēguma, datus uzlādes punktu kartē var ievietot jebkurš komersants vai publiska iestāde. Par datu ievietošanu kartē ir jāsazinās ar biedrību BIMAB.

info@bimab.lv
Arnis Bergs

Avatar
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Latvijā pirmā 100 kW uzlādes stacija 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
5 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Artis

adresi kur ir tā 100 kw stacija arī būtu labi uzzināt !

Kārlis Mendziņš

Ulbrokas iela 46 k-2, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1021

Artis

paldies, būs jāpamēģina cik amerikāņu Tesla S P85 spēj paņemt, Csdd stacijas parasti vairāk par 38- 42 kw ar Chademo adapteri dabūt nevar. Ja jāmaksā par minūti 0,15 eur – 1kW/h ap 0,25 eur sanāk Teslai. Ja mašīnīte nevar vai uzlāde nedod 50kw – sanāk dārgi. Šeit vismaz konkrēta cena par kWh.

Madars

Šis nekam neder, dīzelis valda!

Uldis

Varēja arī ielikt kāds par to update iekš Plugshare app arī

5
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: