Oppbus pie Energolukss uzlādes stacijas

Latvijā pirmā 100 kW uzlādes stacija

Daudziem elektromobiļu lietotājiem jau zināmā, Latvijā vienīgā, SIA “Energolukss”, 100kW uzlādes stacija sākot ar 2019.gada 1.novembri turpina darbību ilgtspējīgā veidā: uzlādes pakalpojumam noteikta maksa, un stacija atrodama uzlādes punktu kartē.

Uzlādes stacijai ir trīs uzlādes punkti: CCS, CHAdeMO un Type 2. Izmantojot CCS un CHAdeMO, vienu e-auto var uzlādēt ar 100kW jaudu, savukārt, lādējot divus e-auto vienlaicīgi, 100 kW jauda tiek proporcionāli sadalīta. Type 2 rozetes sniegtā jauda – līdz 22 kW – nav atkarīga no uzlādes stacijai pieslēgto e-auto skaita.

Maksa par uzlādi ir noteikta 0,22 €/kWh apmērā: pirms uzlādes veikšanas blakus esošajā  SIA “Energolukss” birojā (Ulbrokas iela 46 k-2, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1021 jeb W3W – pinks.examples.post) jāpaņem autorizācijas karti un pēc uzlādes turpat jānorēķinās.

Publiski pieejama uzlādes punkta, sākot no parastās rozetes pieslēguma, datus uzlādes punktu kartē var ievietot jebkurš komersants vai publiska iestāde. Par datu ievietošanu kartē ir jāsazinās ar biedrību BIMAB.

info@bimab.lv
Arnis Bergs

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Latvijā pirmā 100 kW uzlādes stacija 1
balsojumi
Raksta novērtējums