Lielākais elektroauto pasaulē

1

Tas ir ne tikai lielākais elektroauto, bet to arī nevajag uzlādēt. Tas spēj uzlādēt tīklu ar savu 600 kWh lielo bateriju paku.

Komatsu eDumper

Komatsu eDumper

Tas ir ne tikai lielākais elektroauto, bet to arī nevajag uzlādēt. Tas spēj uzlādēt tīklu ar savu 600 kWh lielo bateriju paku.

Pasaulē lielākais sauszemes elektriskais transports saucās Komatsu eDumper. Tas ir aprīkots ar 600 kWh lielu bateriju paku, kas sver 4.5 tonnas.

Šis pašizgāzējs ir spējīgs pārvietot 65 tonnas vienā piegājienā. Braucot lejā ar kravu, izmantojot rekuperāciju, tā elektriskie motori rada vairāk elektrības kā nepieciešams, lai tiktu atpakaļ augšā. Jo smagāka krava, jo vairāk enerģijas tiek saražots.

2017. gada Formula E čempions Lukas di Grassi (Lucas do Grassi) savā YouTube video parāda, kā tas notiek darbībā.

Nozarē, kas tik ļoti izteikti izmanto ļoti piesārņojošus transportlīdzekļus, elektriskais pašizgāzējs var spēlēt ļoti nozīmīgu lomu, lai mazinātu SEG emisijas. Katrs šāds eDumper spēj ietaupīt 50’000 litrus dīzeļdegvielas video redzamajā scenārijā, kas rezultējas 130 tonnu CO2 ietaupījumā.

Tā ir maģija! Te ir patiesās dzīves pierādījums, ka elektroauto ir lētāki, efektīvāki un zaļāki!

Lukas di Grassi

Avots: thedriven.io

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
1 Komentārs
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
msh
msh
Viesis
16/08/2019 12:30

Šīs lapas demagoģijas augstākais līmenis – kā par šo rakstu teica kāds cilvēks, “kurš ir redzējis karjeru pašizgāzējus kas ar kravu braucu uz leju ( nevis tukšs)” – tas tiešām būs brīnums ja šis aparāts samazinās kaut kādus izmešus, kā arī nepalaidīs apritē 4,5 tonnas bīstamo atkritumu pēc 5-10 gadiem.

1
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: