Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Mercedes-Benz EQV

Mercedes-Benz EQV

2019. gada 6. marts

Mercedes-Benz Ženēvas Autoizstādē prezentējis pilnīgi elektrisko V-klases minivenu – EQV, kas konkurēs ar VW eMultivan.

Šogad Ženēvas Autoizstāde ir lielākais elektromobiļu šovs līdz šim. Audi ir prezentējis savu elektrisko Q4 un citi ražotāji ik pa laikam kārdina tautu ar to, kas būs sagaidāms.

Mercedes-Benz Ženēvā kārdina ar EQV konceptu, kas ir 8 vietīgs minivens ar 100 kWh lielu bateriju paku. Šī bateriju paka, kas ir iestrādāta grīdā, ir aptuveni 3 reizes lielāka kā tā, ko piedāvā VW eCrafter.

Ar tik lielu bateriju Mercedes sola 400 km lielu autonomiju, bet nav teikts, kurš standarts ir izmantots. Ja tas ir NEDC, tad realitātē būt tuvāk 300 km, bet, ja WLTP vai EPA, tad 400 km varētu būt patiesi.

Par uzlādes jaudām nav ziņots, bet vācu autoražotājs sola 25 % jeb 100 km 15 minūšu laikā, kas liecina par aptuveni 100 kW lielu uzlādes jaudu. EQV būs aprīkots ar 150 kW jaudīgu motoru.

Dizaina elementi ir pielāgoti no jau zināmā EQC, kas ir raksturīgi EQ platformas prezentētajam. Pašu modeli varēs aplūkot nevis Ženēvā, bet Frankfurtes Autoizstādē rudenī.

Avots: daimler

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš

Latest posts by Kārlis Mendziņš (see all)

Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Mercedes-Benz EQV 1
  • 2
    Shares

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no