SparkCharge portatīvā uzlādes stacija

Palīdzība ceļa malā priekš elektroauto – portatīvā uzlāde

Drīzumā auto palīdzības uzņēmumiem vajadzēs nopietni pievērsties arī tiem, kas ar savu elektroauto palikuši ceļa malā, jo izbraukuši pēdējo elektronu. Piebraukt ar baterijas kanniņu, lai palīdzētu nokļūt līdz tuvākajai uzlādes stacijai.

Aizmirstiet par dīzeļa ģeneratoru, Blink Charging un SparkCharge teju vienlaicīgi paziņojuši par jaunu piedāvājumu auto palīdzības uzņēmumiem – portatīvu uzlādes staciju ar savu akumulatoru, kas paredzēta, lai nedaudz uzlādetu elektroauto (EV).

Šis jaunais mobilais lādētājs ir inovatīvs, un es priecājos, ka mūsu Blink dalībnieki un visi EV vadītāji izjūt tā spēju palīdzēt viņiem, kad viņiem uzlāde ir nepieciešama visvairāk. Ceļu palīdzības kompānijas, apdrošināšanas kompānijas, auto ražotāji un pat kredītiestādes saviem biedriem, klientiem un karšu īpašniekiem piedāvā ceļa pakalpojumus. Blink mobilā EV uzlādes stacija saviem dalībniekiem un visiem EV vadītājiem sniedz vēl vienu vērtīgu avārijas dienestu. Šis produkts vēlreiz apliecina mūsu biedriem un ieguldītājiem, ka Blink attīsta nepieciešamo infrastruktūru, lai gūtu labumu no liela skaita EV, kas nonākuši ielās, vienlaikus palīdzot arī mazināt bažas potenciālajiem EV vadītājiem.

Blink dibinātājs un izpilddirektors Maikls D. Farkas

Blink portatīvā elektroauto uzlādes stacija atbalsta 240 V maiņstrāvas uzlādi un nodrošina līdz 9.6 kW lielu jaudu. Ar šādu uzlādes jaudu var 10 minūtēs uzlādēt aptuveni 10 km, ļaujot autovadītājiem ātri sasniegt tuvāko uzlādes staciju vai viņu mājas. Iekārta ir savietojama ar visiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, ieskaitot visus Tesla modeļus.

Blink portatīvā uzlādes stacija
Blink portatīvā uzlādes stacija

SparkCharge tikmēr piedāvā citu portatīvās uzlādes stacijas veidu – 20 kW līdzstrāvas uzlādi, kas aprīkota ar CCS vai CHAdeMO spraudni un modulāru bateriju. Ar šādu uzlādes jaudu var iegūt aptuveni 20 km 10 minūšu laikā. Viens baterijas bloks ir ar 3.5 kWh (3.2 kWh neto) enerģisko ietilpību un sver 22 kg.

  Rīgas būvvalde noteikusi principus "Latvenergo" elektroauto uzlādes punktu izvietošanai

Uzlādēts viedoklis

Visas reizes, kad man ir gadījies izlādēties es esmu bijis mazāk kā 1 km attālumā no uzlādes stacijas vai mājām. Ir grūti ignorēt trīs brīdinājumus par to, ka baterijas uzlādes līmenis tuvojas beigām. Šādu produktu un pakalpojumu piedāvājumu esamība palīdzēs vēl vairāk kliedēt bažas un mītus, kas saistās ar elektroauto. Lai nav kā P. Timrotam jākurbulē ģenerators trases vidū.

Ja meklē sev uzlādes staciju vai kabeli, apmeklē Uzlādēts veikalu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Palīdzība ceļa malā priekš elektroauto - portatīvā uzlāde 1
balsojumi
Raksta novērtējums