RIDE uzlādes stacija

RIDE atklāj uzlādes staciju pie tirdzniecības centra “Akropole”

Vadošā jaunās paaudzes elektrovelosipēdu koplietošanas pakalpojuma sniedzēja RIDE lietotājiem tagad ir iespēja iegūt bonusu, noslēdzot braucienu un uzliekot lādēties elektrovelosipēdu pie RIDE uzlādes stacijas.

Pirmā RIDE uzlādes stacija atrodas pie Akropoles. Šī ir pirmā no daudzām citām RIDE uzlādes stacijām, pie kurām uzliekot RIDE elektrovelosipēdu lādēties, lietotāji var iegūt 10% bonusu no sava pēdējā brauciena virtuālajā makā.

Elektrovelosipēdu uzlādes stacijas “VeloBox” pie Akropoles ir jau no tirdzniecības centra atklāšanas. Tās radīja un izgatavoja mātes uzņēmums TrafoNet sadarbībā ar partneriem. Mēs nolēmām, ka jāizmanto iespēja uzsākt tuvāku sadarbību ar t/c Akropole, un pielāgojām elektrovelosipēdu uzlādes staciju RIDE vajadzībām. T/c Akropole veidojas kā mobilitātes punkts, kurā var veikt arī RIDE uzlādi.

Edgars Jākobsons, RIDE valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma attīstības vadītājs

Uzlādes stacija atrodas pie Akropoles E ieejas un pati uzlāde ir lietotājam draudzīga: piebraucot RIDE marķētājā vietā, iesprauž uzlādes vadu, kas pieejams pie uzlādes stacijas, un uzlāde tiek automātiski uzsākta. Uzlādi pārtrauc izņemot vadu, kuru pēc tam novieto karājoties pie uzlādes stacijas. RIDE elektrovelosipēdi pie Akropoles ir jānovieto speciāli tiem paredzētā vietā pie E vai B ieejas pie RIDE zīmes.

Šī vasara RIDE bija ļoti karsta! Suecas kanālā iesprūda mūsu jaunie elektrovelosipēdi, kam sekoja mežonīgais karstums jūlijā. Sezona vēl nav beigusies un mēs ceramam, ka laikapstākļi lutinās mūs vēl kādu laiku.

Mūsu klienti ir ļoti apmierināti ar sniegto pakalpojuma kvalitāti, par ko liecina vērtējumi pēc braucieniem. Šogad mūsu elektrovelosipēdi nobraukuši 796 tūkstošus kilometru, ar ko pietiek, lai veiktu distanci līdz Mēnesim un atpakaļ.

Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti, izbaudot braucienu, nokļūtu vēlamajā vietā un laikā. Lai servisa kvalitāti varētu turpināt nodrošināt, mēs aicinām klientus nebraukt divatā un iesniegt atbilstošu bildi pēc brauciena.

Edgars Jākobsons, RIDE valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma attīstības vadītājs

RIDE elektrovelosipēdu koplietošanu sāka piedāvāt pagājušā gada vasarā un šogad savu elektrovelosipēdu klāstu papildināja ar jauniem modeļiem, piedāvājot saviem klientiem nu jau vairāk nekā 300 elektrovelosipēdus Rīgā un Pierīgā. RIDE pakalpojumu ir izvēlējušies izmantot 50 tūkstoši klientu un kopš atklāšanas ir veikts teju 1 miljons km ar RIDE.

  Fiqsy elektroauto nobraukuši teju miljons kilometru

Uzlādēts viedoklis

Esmu vairākkārtīgi izmantojis RIDE koplietošanas elektriskos velosipēdus un varu teikt, ka tas ir viens no ērtākajiem koplietošanas braucamrīkiem Rīgā. Esmu pārsteigts, ka jau iepriekš nebija piedāvājumā šādi “uzlādē pats” punkti mikromobilitātei, jo tas liekas ļoti loģisks solis. Cik zināms, Fiqsy arī piedāvā līdzīgu shēmu, kurā viņu uzlādes stacijās var uzlikt lādēties viņu EV un pretim kaut ko iegūt.

Ar kodu YAS6Q iegūsi sev 2.00 € RIDE braucienam! Papildus 2.00 € iegūsi ievadot kodu UZLADETS.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
5 1 balsojums
Raksta novērtējums