CityBee piedāvās 700 elektroauto Lietuvā

3

CityBee paziņoja, ka jau šogad sāks papildināt savu koplietošanas pakalpojumu Lietuvā ar 700 elektroauto. Šis būs līdz šim lielākais šāds projekts Baltijā.

CityBee Lietuva

CityBee Lietuva

CityBee paziņoja, ka jau šogad sāks papildināt savu koplietošanas pakalpojumu Lietuvā ar 700 elektroauto. Šis būs līdz šim lielākais šāds projekts Baltijā.

Sekojot globālajām tendencēm, lai samazinātu vides piesārņojumu un īstenotu ilgtermiņa attīstības vīziju, viedo mobilitātes pakalpojumu sniedzējs CityBee paziņoja, ka drīz sāks intensīvi papildināt savu autoparku ar elektromobiļiem. Kā ziņo elv.lt, kopumā klientiem tiks piedāvāti vairāk nekā 700 jaunu elektromobiļu. Šis ir līdz šim lielākais elektrisko transportlīdzekļu attīstības projekts Baltijā.

Elektrisko transportlīdzekļu pieaugums CityBee parkā sāksies aprīlī. Šobrīd vēl netiek atklāts, cik un kādas elektrisko transportlīdzekļu markas vai modeļus piedāvās uzņēmuma klientiem. Tiek teikts, ka CityBee sistemātiski palielinās piedāvāto elektroauto skaitu katru mēnesi. Mērena EV parka attīstība nodrošinās pakalpojumu sniegšanas vienmērīgumu un kvalitāti, kas klientiem ļaus vieglāk pierast pie jauninājumiem.

Elektriskās automašīnas ir loģisks turpinājums mūsu uzņēmuma filozofijai, kuru īpaši gaidīja un uz kuru cerēja daudzi no mūsu klientiem. Es uzskatu, ka šis projekts viņus ne tikai iepriecinās, bet arī veicinās valsts kopējā elektromobiļu tirgus attīstību.

CityBee vadītājs Lietuvā Kristijonas Kaikaris

Automašīnu koplietošanas uzņēmums paziņoja arī par plāniem investēt ne tikai bezizmešu transportlīdzekļos, bet arī elektrisko automašīnu ātrās uzlādes staciju tīkla attīstībā Lietuvā. CityBee plāno uzstādīt 10 uzlādes stacijas ar 300 kW jaudu. CityBee uzlādes stacijas tiks uzstādītas Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, netālu no automaģistrālēm un valsts galvenajām automaģistrālēm.

K. Kaikaris uzskata, ka elektromobiļu uzlādes stacijas jau tuvākajā laikā kļūs par ļoti populāru un nozīmīgu priekšrocību, tāpēc tās vajadzētu apsvērt biznesa centru un citu nekustamo īpašumu objektu vadītājiem un attīstītājiem, kā arī lielajiem darba devējiem.

CityBee darbības sākumā saskārās ar situāciju, kad mūsu automašīnas varēja atstāt tikai tām paredzētajās stāvvietās. Tajā laikā daudzi nekustamo īpašumu attīstītāji kā vienu no sava daudzdzīvokļu nama vai biznesa centra priekšrocībām minēja CityBee autostāvvietas. Stāsts, visticamāk, atkārtosies arī ar elektromobiļiem. Tā ir ne tikai priekšrocības vai ērtības radīšana cilvēkiem, bet arī iespēja nopelnīt naudu, pārdodot elektrību.

CityBee vadītājs Lietuvā Kristijonas Kaikaris

Pēc projekta īstenošanas CityBee pārvaldīs un varēs klientiem piedāvāt vairāk elektrisko transportlīdzekļu nekā kopējais elektroauto reģistrāciju skaits Lietuvā 2019. gadā (529), jeb vairāk nekā uz pusi vairāk par valstī reģistrētajiem pagājušajā gadā (1184). CityBee elektrisko automašīnu parks būs lielākais Baltijas valstīs.

Šī gada 1. februārī Lietuvā kopumā bija 2667 elektroauto, kas ir vairāk kā divas reizes vairāk par Latvijā esošajiem EV 2021. g. 1. janvārī.

Uzlādēts viedoklis

700 EV… Fiqsy ar plāniem vairāk kā dubultot savu EV parku nobāl šī plāna priekšā. Vienlaicīgi gan jāsaka, ka šobrīd par Latviju CityBee klusē. Pagājušajā gadā teica, ka šogad būs, bet ne skaitļus, ne modeļus neminēja. Atliek vien gaidīt un cerēt….

Lietuva vispār EV jomā ir paraugs Baltijā, piedāvājot subsīdijas, kas ir loģiskas, un savos plānos ierakstot konkrētas rīcības, neliekot ne mirkli šaubīties par tiekšanos pareizajā virzienā. Tikmēr pie mums atbildīgie vaid, ka nevēlas atbalstīt ārzemēs ražotus produktus, bet vienlaicīgi atbalsta biometāna transportlīdzekļu iegādes subsidēšanu

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
3 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Arnis Bergs
Arnis Bergs
Viesis
24/03/2021 08:29

Par skaitu: Lietuvā visu reģistrēto auto skaits ir divas reizes lielāks nekā Latvijā, tātad proporcionālais EV skaits Latvijā=Lietuvā.

Valdis Vītoliņš
Viesis
23/03/2021 17:39

CityBee var atļauties audzēt elektroauto skaitu Lietuvā straujāk, jo Lietuvā ātrās uzlādes stacijās elektrība vēl arvien ir par brīvu. Bet pie mums atbalsts ir tikai Potjomkina projektiem: ūdeņradim, biometānām, u.tml.

3
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: