Segway jaunākais piedāvājums mikromobilitātei

1

Jaunais Segway piedāvā pārvietošanos nestāvot kājās. Tas ir olas formas pašbalansējošs divu riteņu ratiņkrēsls, kas iespēj 40 km/h lielu ātrumu.

Segway-Ninebot S-Pod

Segway-Ninebot S-Pod

Jaunais Segway piedāvā pārvietošanos nestāvot kājās. Tas ir olas formas pašbalansējošs divu riteņu ratiņkrēsls, kas iespēj 40 km/h lielu ātrumu.

Segway-Ninebot no 2021. gada piedāvās S-Pod, kas ērti ļaus cilvēkiem pārvietoties. Ar šādiem transportlīdzekļiem visdrīzāk nebraukāsies bērni, kam to vecāki nopirkuši Ziemassvētkos. Tos ir viegli iedomāties lidostās un citās sabiedriskās iestādēs, kur jāveic lieli gabali un kur aizliegts pārvietoties ar ātrgaitas transportlīdzekļiem.

S-Pod ir aprīkots ar teju tādu pašu tehnoloģiju, kā jau zināmie goriskūteri. Atšķirība ir tanī, ka tā vietā, lai noliektos vai atliektos, lai pārvietotos vai apstātos, ir jāizmanto džoistiks. Segway apgalvo, ka šis krēsls vienmēr noturēsies līdzsvarā un ka riteņi ļaus apgriezties riņķī uz vietas. Drošības labad šis pašbalansējošais ratiņkrēsls ir aprīkots ar vēl papildus riteņiem un tam ir tālvadības pults.

Segway plāno arī piedāvāt elektriskos mopēdus, skūterus, krosa motociklus un skrejriteņus. Tie gan nebūs pašbalansējoši.

S-Pod noteikti ir atšķirīgs produkts un varam sagaidīt, ka uzņēmums spiedīs sabiedrību to pieņemt līdzīgi kā ar saviem iepriekšējiem produktiem. Šobrīd tas liekas vairāk piemērots cilvēkiem, kas nevēlas vai nevar ilgstoši stāvēt. Lai gan ātrums preses relīzē ir minēts – 40 km/h, citi tehniskie parametri nav zināmi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
1 Komentārs
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Tut-On-Ham-on
10/01/2020 10:06

Šitas izskatās pēc ta ka mēs tuvojamies multfilmas WALL·E scenārijam kad cilvēki kļūs pavisam tizli, un no gultas līdz galdam tos nogādās ar šādu krēsliņu palīdzību 😀

1
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: