Segway-Ninebot S-Pod

Segway jaunākais piedāvājums mikromobilitātei

Jaunais Segway piedāvā pārvietošanos nestāvot kājās. Tas ir olas formas pašbalansējošs divu riteņu ratiņkrēsls, kas iespēj 40 km/h lielu ātrumu.

Segway-Ninebot no 2021. gada piedāvās S-Pod, kas ērti ļaus cilvēkiem pārvietoties. Ar šādiem transportlīdzekļiem visdrīzāk nebraukāsies bērni, kam to vecāki nopirkuši Ziemassvētkos. Tos ir viegli iedomāties lidostās un citās sabiedriskās iestādēs, kur jāveic lieli gabali un kur aizliegts pārvietoties ar ātrgaitas transportlīdzekļiem.

S-Pod ir aprīkots ar teju tādu pašu tehnoloģiju, kā jau zināmie goriskūteri. Atšķirība ir tanī, ka tā vietā, lai noliektos vai atliektos, lai pārvietotos vai apstātos, ir jāizmanto džoistiks. Segway apgalvo, ka šis krēsls vienmēr noturēsies līdzsvarā un ka riteņi ļaus apgriezties riņķī uz vietas. Drošības labad šis pašbalansējošais ratiņkrēsls ir aprīkots ar vēl papildus riteņiem un tam ir tālvadības pults.

Segway plāno arī piedāvāt elektriskos mopēdus, skūterus, krosa motociklus un skrejriteņus. Tie gan nebūs pašbalansējoši.

S-Pod noteikti ir atšķirīgs produkts un varam sagaidīt, ka uzņēmums spiedīs sabiedrību to pieņemt līdzīgi kā ar saviem iepriekšējiem produktiem. Šobrīd tas liekas vairāk piemērots cilvēkiem, kas nevēlas vai nevar ilgstoši stāvēt. Lai gan ātrums preses relīzē ir minēts – 40 km/h, citi tehniskie parametri nav zināmi.

  Rīgā radīts jauns risinājums mikromobilitātes veicināšanai - Micropoint

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Segway jaunākais piedāvājums mikromobilitātei 1
balsojumi
Raksta novērtējums