Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

Omaze Tesla Model S un nauda

Laimē Tesla Model S Performance un kaudzi naudas

2020. gada 8. janvāris

Tesla Model S Performance, kas iespēj 100 km/h 2.4 sekundēs ir pieejama labdarības loterijā, ko rīko Omaze. Loterijā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti, lai mazinātu ugunsgrēkus Amazones mežos.

Omaze labdarības loterijas uzvarētājs savā īpašumā iegūs 2020. gada Tesla Model S Performance. Pats Īlons Masks to ir nosaucis par “advancētu datoru uz riteņiem.” Šis advancētais dators ir arī visdrošākais transportlīdzeklis, kas vienlaicīgi ir ar visātrāko paātrinājumu līdz 100 km/h masveidā ražotam transportlīdzeklim. Šis modelis, protams, ir aprīkots ar Autopilot, kas spēs atvieglot garus ceļus, pārņemot vadību. Ja ar to ir par maz, tad līdzi nāks 20’000 $. Omaze arī apņemas nosegt nodokļus un piegādes izmaksas, kas rastos, iegūstot šo elektroauto.

#Fight4TheAmazon

Labdarības mērķis ir, sadarbībā ar PUBG MOBILE, palīdzēt glābt Amazones mūžamežus, atbalstot bezpeļņas organizāciju Global Green un #Fight4TheAmazon akcijai, kurai palīdz arī tādi aktieri un filantropiem kā Megana Foksa (Megan Fox) un Braians Austins Grīns (Brian Austin Green). Iegūtie līdzekļi tiks ziedoti, lai palīdzētu Global Green partneriem Brazīlijā, kas nodzēš ugunsgrēkus un cīnās pret mežu izciršanu. Global Green tiek raksturoti kā līderi, kas attīsta viedus risinājumus, lai cīnītos ar klimata krīzi, kas uzlabo vidi un palīdz planētai.

Piedalies un ziedo šeit.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Kārlis Mendziņš
0 0 balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Laimē Tesla Model S Performance un kaudzi naudas 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: