Elektroauto uzlāde pie SIA Troja

SIA “Troja” Rīgā atver jaunu elektromobiļu ātrās uzlādes staciju

Saplākšņa pārstrādes uzņēmums SIA “TROJA” sadarbībā ar SIA “Smart Electric Technology” atvērusi plašākai publikai pieejamu elektromobiļu ātrās uzlādes staciju.

Līdzstrāvas uzlādes stacija, kas aprīkota ar CCS un Chademo spraudni un ir ar 60 kW jaudu, tika iegādāta pirms pāris gadiem ar mērķi lādēt uzņēmuma eletroauto. Aprīkojot staciju ar SIA “Smart Electric Technology” piedāvāto vadības sistēmu, uzlādes stacija kļuvusi publiska. Uzlāde tiek aktivizēta izmantojot aplikāciju Charge & GO.

Blakus izvietotas arī trīs 22kW maiņstrāvas uzlādes stacijas, kas aprīkotas ar type 2 uzlādes kabeļiem, uzņēmuma apmeklētājiem uzlāde tiek nodrošināt bez maksas. Iepazīšanās cenas: DC 50 kW 0,22 €/kWh vai 0,18 €/min.

Uzņēmums atbalsta videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanu, piemēram, uz ražošanas ēkas jumta uzstādītais saules paneļu parks ar jaudu 222 kW ir viens no lielākajiem Latvijā. Arī veicot elektrības iepirkšanu, esam izvelējušies zaļo elektrību, ar tādu tiks lādēti arī elektroauto šajā uzlādes stacijā.

SIA “TROJA” tehniskais direktors Modris Krauja

SIA “Smart Electric Technology” vadītājs Grigory Sargsjan stāsta, ka SIA „Smart Electric Technology” ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas ražo elektromašīnu un elektrobusu uzlādes stacijas. Savos risinājumos kompānija izmanto tikai modernās tehnoloģijas. Šobrīd SIA „Smart Electric Technology” ražo gan maiņstrāvu, gan līdzstrāvu uzlādes stacijas, kā komerciālai, tā individuālai lietošanai. Uzlādes staciju jauda ir no 7 līdz 350 kW. Mobilā lietojumprogramma Charge & GO dod iespēju lietotājam rezervēt uzlādes staciju, redzēt sava elektromobiļa uzlādes statusu, kā arī cita elektromobiļa uzlādes statusu, ja stacija ir aizņemta. Ar mobilo aplikāciju jebkurš lietotājs ātri un ērti var samaksāt par pakalpojumu. Tādā veidā Charge & GO elektromobiļa īpašniekam atvieglo savu dienas darbu plānošanu.

  “Hansa.RE” izvieto saules paneļu elektrostaciju uz diviem komercobjektiem Rīgā

Uzlādēts viedoklis

Cena ir par kWh vai par laiku, vai par abiem? Lai vai kā, ir patīkami redzēt, ka ir vairāk uzlādes stacijas un šeit ir īpaši patīkami, jo blakus līdzstrāvas uzlādes stacijai ir arī maiņstrāvas, kas nozīmē, ka, ja nākas gaidīt, tad var palādēt.

Uzlādes ekrāns pie Troja uzlādes stacijas
Uzlādes ekrāns pie Troja uzlādes stacijas. Avots: facebook.com/groups/evclublatvia/

Minētajā aplikācijā, kas ir Virta white-label aplikācija, gan uzlādes stacija šobrīd nav redzama. Esiet uzmanīgi meklējot šo aplikāciju, jo ir vēl viena ar identisku nosaukumu, kurā šo staciju neredzēsiet. Izvēlieties to, kurai ir zilā krāsu gamma. Pēc tās spriežot var izvēlēties maksāt par laiku vai par kWh, bet ir minimālā iemaksa jāveic, t.i., pārmaksāsi, ja lādēsi mazāk par noteikto minimālo apjomu. Apmaksa notiek ar priekšapmaksu.

SIA "Troja" Rīgā atver jaunu elektromobiļu ātrās uzlādes staciju 1
5 3 balsojumi
Raksta novērtējums