Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

Nissan Leaf

Tvnet.lv tests: nedēļa ar elektromobili – Nissan Leaf

2018. gada 6. augusts

Tvnet raksta autors Normunds Avotins uzsāk ar to, ka pielīdzina elektromobiļa iegādi ar bērna piedzimšanu un paskaidro, ka tas nozīmē no daudz kā atteikties un pielāgoties bērna izejai. Tests tika veikts pirms valsts staciju tīkla atvēršanas, kas nozīmē, ka šis nu jau ir tāds ne līdz galam aktuāls raksts.

Ir divi citāti, kas ļoti spilgti raksturo Normunda nostāju par elektromobiļiem: “Es personīgi izvēlētos plug-in hibrīdu” un “palādēt Leaf bateriju, kamēr pats pievēršos WRC rallijam, – ideāls plāns, vai ne?”. Kā arī var noprast, ka viņa izpratnē īsts elektroauto ir tikai Tesla un jau nopērkamais Jaguar I-Pace.

Normundam “štepselis bagāžniekā pastāvīgi urda tāpat kā pārmērīgs libido”. Acīmredzot, viņam ar 250 km uz 5 dienām ir krietni par maz un, nē, štepselis rūdītajiem neurda. Viņam arī kāja pasmaga, jo Leaf viņam nerādīja vairāk kā 254 km ar vienu uzlādi. Vesela nedēļa bija jābraukā, lai saprastu to, ka “Elektromobiļu iedzimtais izsvarojums ar akumulatoriem grīdā vai aptuveni kaut kur tur, kā arī pilna griezes momenta pieejamība jau pedāļa nospiešanas brīdī nodrošina to, ka gandrīz visi elektromobiļi daudzmaz “iet”.”

Bez šādiem citātiem ir vēl daži spilgti, kas liek zinātājiem pasmīnēt par autora centieniem piesaistīt uzmanību: “Nospiežot pogu panelī, Leaf pārvēršas iekrāvējā”, “Pārliecinājies, ka es nejokoju (laikam te reti ierodas viesi elektromobiļos), viņš atslēdza elektronu portālu”, “viņa uztvere Leaf klasificēja pie Habla teleskopa un citām tikpat nesasniedzamām ierīcēm”.

Avots: TVNET

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Kārlis Mendziņš
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Tvnet.lv tests: nedēļa ar elektromobili - Nissan Leaf 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: