Uzņēmējiem iespēja pieteikties InnoEnergy rīkotajām PowerUp! Challenge sacensībām

0

No šodienas, 15. janvāra, sākusies pieteikšanās EIT InnoEnergy, Eiropas lielākā ilgtspējīgas enerģijas inovāciju fonda, rīkotajām PowerUp! Challenge sacensībām. Savu dalību konkursam aicināti pieteikt Centrāleiropas un Austrumeiropas jaunuzņēmumi, ātri augošie uzņēmumi (scale-ups), mazie un vidējie uzņēmumi (MVU). PowerUp! Challenge sacensību mērķis ir sekmēt uzņēmumu attīstību, sniedzot finansiālu atbalstu investīciju veidā, kā arī rodot iespēju konsultēties ar dažādu nozaru un InnoEnergy plašā partneru tīkla ekspertiem. Uzņēmēji aicināti pieteikties sacensībām līdz 5. martam.

PowerUp

PowerUp

No šodienas, 15. janvāra, sākusies pieteikšanās EIT InnoEnergy, Eiropas lielākā ilgtspējīgas enerģijas inovāciju fonda, rīkotajām PowerUp! Challenge sacensībām. Savu dalību konkursam aicināti pieteikt Centrāleiropas un Austrumeiropas jaunuzņēmumi, ātri augošie uzņēmumi (scale-ups), mazie un vidējie uzņēmumi (MVU). PowerUp! Challenge sacensību mērķis ir sekmēt uzņēmumu attīstību, sniedzot  finansiālu atbalstu investīciju veidā, kā arī rodot iespēju konsultēties ar dažādu nozaru un InnoEnergy plašā partneru tīkla ekspertiem. Uzņēmēji aicināti pieteikties sacensībām līdz 5. martam.

InnoEnergy ir investors, kā arī nozares dzinējspēks uzņēmējiem, kuri vēlas atstāt ietekmi globālā mērogā un attīstīt ilgtspējīgu biznesu. Uzņēmumi, kuri pievienosies InnoEnergy tīklam, var rēķināties ar atbalstu tādās jomās kā produkta uzlabošana, attīstība un izpēte pilotprojektos, biznesa stratēģijas ieviešana un paplašināšana starptautiskajos tirgos, kā arī turpmākas papildu finansējuma iespējas no uzticamiem riska kapitāla uzņēmumiem un valsts institūcijām.

Uzņēmumi, kuri piedalās InnoEnergy rīkotajās PowerUp! sacensībās, nodrošina sev neatsveramu starptautisku pieredzi un sagatavojas turpmākām biznesa attīstības iespējām. Pērn PowerUp! Latvijas finālā jaunuzņēmums ATLANT 3D plūca laurus, nodrošinot sev ceļazīmi uz lielo PowerUp! finālu Krakovā, kur, sacenšoties ar 14 valstu labākajiem jaunuzņēmumiem, ieguva godpilno 2. vietu un 10 000 eiro naudas balvu. Šis augstais sasniegums apliecina, ka Latviju pārstāvošie jaunuzņēmumi ir spēcīgi konkurenti ārvalstu jaunuzņēmumiem. Šī gada sacensībām pieteikt savu dalību īpaši tiek aicināti MVU, tādējādi izmantojot iespēju sacensties par investīcijām un iespēju saņemt konsultācijas no plašā InnoEnergy tīkla ekspertiem sava biznesa tālākai attīstībai un stiprināšanai.

InnoEnergy vadītāja Latvijā Liene Kuplā uzsver

Viens no spilgtākajiem InnoEnergy investīciju darījumu piemēriem ir Zviedrijas uzņēmumam Northvolt – Eiropas lielākais litija-jonu akumulatoru ražotājs. Northvolt no Eiropas Investīciju bankas, sadarbībā ar InnoEnergy, 2019. gadā saņēma finansējumu 350 miljonu eiro apmērā un šobrīd būvē divas lielākās ar zaļo enerģiju darbināmās akumulatoru rūpnīcas – Northvolt Ett Šellefteo, Zviedrijā un Northvolt Zwei Lejassaksijā, Vācijā. Northvolt šī brīža vērtība sasniedz 1,6 miljardus eiro un to vada divi bijušie Tesla augsta līmeņa vadītāji, Pēters Karlsons (Peter Carlsson) un Paulu Čeruti (Paolo Cerruti). Salīdzinājumā ar citām akumulatoru ražotnēm Āzijā, uzņēmuma Northvolt tehnoloģisko izcilību veicina tīra enerģija.

InnoEnergy PowerUp! Challenge sacensības ir iespēja dalībniekiem no Centrālās un Austrumeiropas kļūt par nākamo vienradzi InnoEnergy portfelī. Šīs sacensības ir piemērotas visos uzņēmuma attīstības posmos. Nav svarīgi, vai uzņēmumam ir tikai ideja, tas meklē savus nākamos klientus vai iespējas paplašināt savu darbību. Šī gada sacensību tēmas ir enerģija, mobilitāte, tīrās tehnoloģijas un viedās pilsētas, taču sacensībām ir iespēja pieteikt arī citas idejas. 

Savukārt, īpaši jaunuzņēmumiem InnoEnergy PowerUp! Challenge ietvaros rīko konkursu ar iespēju sacensties par titulu “Gada jaunuzņēmums” un naudas balvu līdz 65 000 eiro. Jaunuzņēmumiem tiek nodrošinātas arī citas priekšrocības, kā, piemēram, dalība Business Bootcamps©, koncentrējoties uz programmas starptautisku ekspertu būtisku atbalstu tādās tēmās kā biznesa plānošana, prezentēšanas prasme investoriem un intelektuālā īpašuma aizsardzība.

Lai pieteiktos PowerUp! Challenge sacensībām, jāaizpilda pieteikuma anketa līdz 5. martam InnoEnergy mājaslapā:  https://powerup.innoenergy.com 

Par InnoEnergy:

InnoEnergy ir 2010. gadā dibināts un Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) atbalstīts inovāciju dzinējs enerģijas ilgtspējas jomā, kas līdzdarbojas un iegulda katrā projekta inovāciju tapšanas posmā. Pateicoties tā dalībnieku tīklam, InnoEnergy nodrošina plašas sadarbības iespējas, savedot kopā izgudrotājus un nozares speciālistus, pētniekus un uzņēmējus, absolventus un darba devējus, kā arī uzņēmējiem paver jaunas tirgus iespējas visā Eiropā. Uzņēmums strādā ar trīs būtiskām inovāciju jomām – izglītību, lai veicinātu izpratni par ilgtspējību un industrijas vajadzībām nākotnes darba tirgū; inovāciju projektiem, lai radītu komerciāli īstenojamas tehnoloģijas, kas sniedz rezultātus klientam; kā arī biznesa attīstības pakalpojumiem, kas atbalsta inovatīvus enerģijas jomas uzņēmējus un jaunuzņēmumus (start-up). Apvienojot visas šīs nozares, InnoEnergy veicina katras jomas ietekmi, paātrina tirgum gatavo risinājumu izstrādi un veido vidi, kurā realizēt inovatīvus risinājumus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: