VUUMLY aplikācija apvieno teju visus koplietošanas pakalpojumus

0

Latvijas jaunuzņēmums “VUUMLY” ir pirmais un vienīgais serviss Latvijā, kas vienuviet uzrāda teju visus Latvijā pieejamos koplietošanas pakalpojumus, palīdzot lietotājiem ātrāk un ērtāk atrast un izvēlēties koplietošanas transporta līdzekļus.

Vuumly

Vuumly

Latvijas jaunuzņēmums “VUUMLY” ir pirmais un vienīgais serviss Latvijā, kas vienuviet uzrāda teju visus Latvijā pieejamos koplietošanas pakalpojumus, palīdzot lietotājiem ātrāk un ērtāk atrast un izvēlēties koplietošanas transporta līdzekļus.

Platformā ir pieejama informācija par “Bolt”, “CarGuru”, “CityBee”, “Fiqsy”, “NextBike”, “OX Drive”, “Ride” un “Skok” transportlīdzekļiem, un drīzumā atbalstīs arī “Tuul” e-skrejriteņus. Pakalpojums pamatā darbojas Rīgā, taču arī citviet Latvijā, kur pilsētās pieejami transporta koplietošanas pakalpojumi, tie uzrādīsies kartē.

VUUMLY veidotāji meklē atsaucīgus koplietošanas transporta fanus, kuri vēlas palīdzēt transporta meklēšanu, atlasīšanu un rezervēšanu padarīt vēl ērtāku. Tāpēc VUUMLY aicina ikvienu iesaistīties Android lietotnes izmēģināšanā un testēšanā. Drīzumā paredzēta arī iOS lietotnes izlaišana. Ar Inovācijas kustības “VEFRESH” atbalstu tiek rīkota balvu izloze tiem lietotājiem, kas aizpildīs tiešsaistes anketu. Anketā var piedalīties gan Android, gan iOS lietotnes lietotāji.

Balvās – 30 kino dāvanu kartes. Desmit dāvanu kartes tiks izlozētas starp aptaujas dalībniekiem. Izloze tiks veikta 17. novembrī. Savukārt desmit Android un desmit iOS mobilo ierīču lietotāji tiks uzaicināti uz īsu tiešsaistes interviju, kuras beigās arī saņems dāvanu karti.

VUUMLY karte
VUUMLY karte. Ekrānuzņēmums no vuumly.com

Pēc mūsu veiktās aptaujas datiem, redzam, ka koplietošanas transporta lietotājs ikdienā izmanto vidēji 4 līdz 5 dažādas mobilās lietotnes, patērējot aptuveni 3 minūtes, lai atrastu tuvāko pieejamo braucamo un salīdzinātu piedāvājumus, pārslēdzoties no vienas lietotnes uz citu. Latvijā tie ir ap 200 000 lietotāju, kuri saskaras ar šo problēmu regulāri. VUUMLY tagad šo problēmu spēj atrisināt 6 sekundēs. Tas ir tik vienkārši – lejupielādē VUUMLY lietotni savā mobilajā ierīcē, ļauj tai noteikt tavu atrašanās vietu un redzi tuvāko pieejamo transporta līdzekli, tālāk jau veic rezervāciju pakalpojuma sniedzēja lietotnē.

Jana Golubeva, VUUMLY līdzveidotāja

VUUMLY (iepriekš pazīstams arī kā “Scouter”) ir Latvijas jaunuzņēmums, kas piedāvā mobilitātes pakalpojumu agregrāciju. Kā projekts VUUMLY eksistē kopš 2020. gada vasaras, taču šā gada pavasarī, redzot, ka līdzīgs risinājums Latvijā joprojām netiek piedāvāts, izlemts VUUMLY aktualizēt.

Android lietotne jau pieejama pakalpojumā Google Play, un to drīzumā papildinās arī iOS lietotnes izlaišana Apple App Store lietotņu veikalā. Lietotne noderēs tiem lietotājiem, kas izmanto vairāk kā vienu koplietošanas transportu. Iespēja redzēt dažādus pakalpojumu sniedzējus un ērtāk salīdzināt to ierīces ļauj lietotājiem laiku ietaupīt.

VUUMLY ir inovācijas kustības “VEFRESH” un EIT UM RIS Hub Latvia rīkotā inkubatora dalībnieks un arī jaunuzņēmuma atbalsta programmas dalībnieks.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: