Carguru lietotājiem ir pieejami VW e-up!

Automašīnu koplietošanas pakalpojuma sniedzēja Carguru lietotājiem ir pieejami 16 jaunie VW e-up!, kas ir pirmie elektroauto Carguru klāstā no daudziem vēl kas būs.

Carguru VW e-up!

Carguru VW e-up!

Automašīnu koplietošanas pakalpojuma sniedzēja Carguru lietotājiem ir pieejami 16 jaunie VW e-up!, kas ir pirmie elektroauto Carguru klāstā no daudziem vēl kas būs.

No 9. marta automašīnu koplietošanas pakalpojuma sniedzēja Carguru saviem klientiem piedāvā savā klāstā pirmos elektroauto – VW e-up!. Brauciena maksa ir 0,23 EUR/min (Basic) un 0,27 EUR/ min (Pro). 24h noma izmaksās 39,99 EUR (Basic) un 49,99 EUR (Pro). Katrā 24 stundu nomā ir iekļauti bezmaksas 150 km. Gaidīšanas režīms naktī (21:00 līdz 07:00) bezmaksas, dienā 0,04 EUR/min.

Kas jāzina par Carguru VW e-up!?

  1. VW e-up! – tas ir elektromobīlis, kas ar pilnu uzlādi spēj nobraukt līdz 260 km.
  2. Nomas cenā ir iekļauta maksa par uzlādi visās Latvenergo/Elektrum uzlādes stacijās (maksājumu karti var atrast cimdu nodalījumā kopā ar citiem dokumentiem).*
  3. Uzlādē VW e-up! un saņem 20% atlaidi (25% tarifam “Pro”) tekošajam rēķinam!**

Īss iepazīšanās video: Volkswagen e-up! review from Carguru.lv

* Sīkāka informācija sekos.
** Lai saņemtu atlaidi, uzlādes brīdī, mašīnas akumulatora uzlādes līmenim jābūt mazākam par 40%.

Uzlādēts viedoklis

Par pirmajiem Carguru e-up! jau ziņoja reģistrācijas decembra beigās, bet līdz šim bija klusums no koplietošanas pakalpojuma sniedzēja. Iespējams, gaidīja pavasari.

Vienīgais, kas mani uztrauc Carguru izvēlē, ir uzlādes jautājums. Ja vēl ar Renault Zoe no Fiqsy ir viss skaidrs – pieslēdzoties pie 22 kW uzlādes stacijas reizi 3 dienās uz 2 stundām, tā ir uzlādēta –, tad nav skaidrs, ko darīs ar VW e-up!, jo šai kompaktajai mašīnai, kuras apskatu var lasīt šeit, kas man personīgi ļoti patīk, uzlāde ir ahileja papēdis, ko pierādīja Kursors.lv 1’000 km tests.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: