Lexus UX 300e

Lexus UX 300e

Elektriskie transportlīdzekļi kļūst arvien populārāki visā pasaulē. Lai gan tam ir daudz iemeslu, patiesais motivētājs noteikti ir pats automašīnu uzlabojums. Īsi apskatīsim, cik ļoti elektroauto ir mainījušies pēdējo gadu laikā.

Viens no iemesliem, kāpēc mūsdienās aizvien vairāk cilvēku pērk elektriskās automašīnas, ir tas, ka tās ir vieglāk pieejamas. Cilvēki vairāk zina par elektroauto kā viņi pirms dažiem gadiem. Tas galvenokārt ir tāpēc, ka ir pieejami daudz vairāk modeļi. Turklāt vairums šo modeļu ir daudz saistošāki nekā agrāk. Tesla ir nozīmīga panākumu atslēga, lai panāktu mūsdienu elektroauto ražošanā un pārdošanā pasaules tirgos. Tesla pieaugošā klātbūtne ziņās – neatkarīgi no tā, vai pozitīva vai negatīva – noliek elektroauto daudzu acu priekšā.

Augstāk esošajā video, ko veidojuši Formula E, ir aplūkotas piecas galvenās jomas, kas saistītas ar elektroauto evolūciju pēdējos piecos gados. Tajā norāda uz pieejamo elektroauto skaita eksponenciālu pieaugumu, pārdošanas panākumiem un ievērojamiem akumulatora jaudas, autonomijas un uzlādes ātruma uzlabojumiem. Protams, uzlādes infrastruktūras pieaugums ir vēl viens būtisks stimuls, kas virza elektroauto popularitāti.

Videoklipā kā virzītājspēks minēts arī piesārņojuma samazināšana. Lai arī pāreja no degvielas uz elektrību ir viena no ietekmīgākajām rīcībām, ko indivīds var veikt, lai mazinātu savu piesārņojumu, diemžēl, tas nav galvenais iemesls, kāpēc tipiskākie automašīnu pircēji veic pāreju. Tomēr, pārsvars saprot, cik ērti ir uzlādēt mājās un cik daudz naudas var ietaupīt uz degvielu.

Pēc video noskatīšanās dalieties ar mums savā gudrībā un viedokļos komentāru sadaļā zemāk.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: