Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

Renault ZOE

Fiqsy izveidojis lielāko koplietošanas elektroauto parku Baltijā [labots]

2020. gada 1. jūlijs

Latvijas uzņēmums Fiqsy ar ALTUM finansējumu izveidojis lielāko koplietošanas elektroauto parku Baltijā, kas sastāvēs no Renault ZOE elektroauto.

Labojums – Fiqsy nepieder lielākais koplietošanas elektroauto parks Baltijā. Sīkāk ir izlasāms raksta beigās.

ALTUM 2018. gadā emitēja zaļās obligācijas, piesaistot 20 miljonus eiro. “Zaļās” programmas mērķis ir ar aizdevumiem finansēt perspektīvus biznesa projektus energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomā. Pētījumi rāda, ka 95% uzņēmēju var būtiski ietaupīt, ieviešot videi draudzīgus risinājumus.

Nedaudz vairāk kā divus miljonus no ALTUM “zaļās” naudas izmantojis uzņēmums Fiqsy, kas sadarbībā ar partneriem “Norde” un “Mūsa Motors Rīga” izveidojis līdz šim lielāko koplietošanas elektroauto parku Baltijā ar 100 “Renault ZOE” elektromobiļiem. Pateicoties Fiqsy un ALTUM sadarbībai, kopējais elektroauto skaits Latvijā pieaugs par teju 10%, sniedzot būtisku ieguldījumu ilgtspējīga, videi draudzīga transporta attīstīšanā Latvijā.

Uzlādēts viedoklis

Lietuvā un Igaunijā tāds pakalpojums ir pieejams jau ilgāku laiku un ir patīkami uzzināt, ka Latvijā arī būs pieejami elektroauto koplietošanai. Tagad būs vēl vieglāk kā jel kad iepriekš piedāvāt cilvēkiem izmēģināt elektroauto. Un visi, kam pieder elektroauto, zina, ka pēc tās pieredzes atpakaļceļa vairs nav.

Jāsaka, ka ir samelots par to, ka šis būs lielākais elektroauto koplietošanas parks Baltijā. Lietuvā koplietošanas uzņēmums Spark piedāvā 201 elektroauto un vēl 50 drīzumā pievienosies.

Ar 100 jauniem elektroauto, varam sagaidīt, ka Latvijas elektromobiļu statistika pēkšņi uzleks. Līdzīgi kā tas bija pagājušajā gadā ar mopēdiem. Renault ZOE nebūt nav tas sliktākais elektroauto un būs tiešām interesanti vērot, kā mainīsies cilvēku attieksme.

Satiksmes ministrija noteikti sev sitīs pa plecu, sakot, ka labs darbiņš padarīts, bet viss ko viņi ir izdarījuši – neaizlieguši šādu pakalpojumu. Līdzīgi kā ar mobilitātes punktu pie VEF kultūras pils.

Izmanto kodu RFGIPPP, lai iegūtu sev bezmaksas atbloķēšanu no Fiqsy!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Fiqsy izveidojis lielāko koplietošanas elektroauto parku Baltijā [labots] 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
5 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
5
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: