Fiqsy izveidojis lielāko koplietošanas elektroauto parku Baltijā [labots]

5

Latvijas uzņēmums Fiqsy ar ALTUM finansējumu izveidojis lielāko koplietošanas elektroauto parku Baltijā, kas sastāvēs no Renault ZOE elektroauto.

Renault ZOE

Renault ZOE

Latvijas uzņēmums Fiqsy ar ALTUM finansējumu izveidojis lielāko koplietošanas elektroauto parku Baltijā, kas sastāvēs no Renault ZOE elektroauto.

Labojums – Fiqsy nepieder lielākais koplietošanas elektroauto parks Baltijā. Sīkāk ir izlasāms raksta beigās.

ALTUM 2018. gadā emitēja zaļās obligācijas, piesaistot 20 miljonus eiro. “Zaļās” programmas mērķis ir ar aizdevumiem finansēt perspektīvus biznesa projektus energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu izmantošanas jomā. Pētījumi rāda, ka 95% uzņēmēju var būtiski ietaupīt, ieviešot videi draudzīgus risinājumus.

Nedaudz vairāk kā divus miljonus no ALTUM “zaļās” naudas izmantojis uzņēmums Fiqsy, kas sadarbībā ar partneriem “Norde” un “Mūsa Motors Rīga” izveidojis līdz šim lielāko koplietošanas elektroauto parku Baltijā ar 100 “Renault ZOE” elektromobiļiem. Pateicoties Fiqsy un ALTUM sadarbībai, kopējais elektroauto skaits Latvijā pieaugs par teju 10%, sniedzot būtisku ieguldījumu ilgtspējīga, videi draudzīga transporta attīstīšanā Latvijā.

Uzlādēts viedoklis

Lietuvā un Igaunijā tāds pakalpojums ir pieejams jau ilgāku laiku un ir patīkami uzzināt, ka Latvijā arī būs pieejami elektroauto koplietošanai. Tagad būs vēl vieglāk kā jel kad iepriekš piedāvāt cilvēkiem izmēģināt elektroauto. Un visi, kam pieder elektroauto, zina, ka pēc tās pieredzes atpakaļceļa vairs nav.

Jāsaka, ka ir samelots par to, ka šis būs lielākais elektroauto koplietošanas parks Baltijā. Lietuvā koplietošanas uzņēmums Spark piedāvā 201 elektroauto un vēl 50 drīzumā pievienosies.

Ar 100 jauniem elektroauto, varam sagaidīt, ka Latvijas elektromobiļu statistika pēkšņi uzleks. Līdzīgi kā tas bija pagājušajā gadā ar mopēdiem. Renault ZOE nebūt nav tas sliktākais elektroauto un būs tiešām interesanti vērot, kā mainīsies cilvēku attieksme.

Satiksmes ministrija noteikti sev sitīs pa plecu, sakot, ka labs darbiņš padarīts, bet viss ko viņi ir izdarījuši – neaizlieguši šādu pakalpojumu. Līdzīgi kā ar mobilitātes punktu pie VEF kultūras pils.

Izmanto kodu RFGIPPP, lai iegūtu sev bezmaksas atbloķēšanu no Fiqsy!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
5 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Jevgenijs
Jevgenijs
Viesis
06/07/2020 12:16

Kad varesu iznomat? Kad vini bus Riga? Paslaik neredzu ZOE ieks Fiqsi aplikacijas.

Karl
Karl
Viesis
Atbilde  Jevgenijs
06/07/2020 14:52

Prezentācija ir 7. jūlijā. Pēc tās vajadzētu būt pieejamiem.

Dinars
01/07/2020 14:33

interesanti, kur viņi tiks lādēti? privātmāju pagalmos pa nakti tas noteikti nenotiks. tādam ZOE, kādi 10% no pilsētā nobrauktā laika jāpavada pie 50kw uzlādes punkta, pie kam tas viss koncentrēts Rīgā.

Arnis ET
Arnis ET
Viesis
Atbilde  Dinars
01/07/2020 16:40

Kāpēc uzlāde privātmāju pagalmos nenotiks? Nakts uzlāde no sadzīves rozetes dod 100km nobraukumu. Ja pieejama 3-fāzu rozete un mobilā Type-2 ierīce, tad var uzlādēt pilnībā; tas pats ar stacionāro Type-2 jeb Wallbox.

Dinars
Atbilde  Arnis ET
01/07/2020 18:15

un kurš būs tas alturists, kurš pa nakti īrēs koplietošanas auto, lai savā pagalmā un ar savu elektrību uzlādētu?

5
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: