IIHF Pasaules čempionāts hokejā pārvietosies ar elektriskajiem Škoda ENYAQ iV

2

ŠKODA AUTO kā ģenerālsponsors un galvenais atbalstītājs 29. gadu pēc kārtas atbalsta Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rīkoto Pasaules čempionātu. Šī gada turnīrā, kas no 21. maija līdz 6. jūnijam norisināsies Rīgā, ŠKODA zīmols turnīra organizatoriem nodrošina autoparku, kas sastāv no 45 pilnībā elektriskiem ENYAQ iV modeļiem. Pirmo reizi čempionāta vēsturē visa auto flote ir sastāv no elektroautomobiļiem. Vienlaikus, čehu auto ražotājs ir arī ekskluzīvs 2021 IIHF lietotnes un Fanboard partneris.

IIHF Pasaules čempionāts hokejā pārvietosies ar elektriskajiem ENYAQ iV

IIHF Pasaules čempionāts hokejā pārvietosies ar elektriskajiem ENYAQ iV

ŠKODA AUTO kā ģenerālsponsors un galvenais atbalstītājs 29. gadu pēc kārtas atbalsta Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rīkoto Pasaules čempionātu.  Šī gada turnīrā, kas no 21. maija līdz 6. jūnijam norisināsies Rīgā, ŠKODA zīmols turnīra organizatoriem nodrošina autoparku, kas sastāv no 45 pilnībā elektriskiem ENYAQ iV modeļiem. Pirmo reizi čempionāta vēsturē visa auto flote ir sastāv no elektroautomobiļiem. Vienlaikus, čehu auto ražotājs ir arī ekskluzīvs 2021 IIHF lietotnes un Fanboard partneris.

Gatavojoties hokeja čempionāta norisei Latvijā, būtisks faktors ir mobilitāte. Jau no pērnā gada vidus Hokeja čempionāta rīkotāju komiteja ir saņēmusi ŠKODA automašīnas. Tuvojoties ilgi gaidītajam notikumam un, pieaugot darbu apjomam, ŠKODA nodrošināja jau piecas automašīnas. Īsi pirms čempionāta atklāšanas, organizatoriem tika piegādātas pilnīgi elektriskās ŠKODA ENYAQ iV automašīnas, kas notiek vienlaicīgi ar šī jaunā modeļa ierašanos  Latvijā.

Martins Jans, ŠKODA AUTO Pārdošanas un mārketinga valdes loceklis: “Kā Čehijas uzņēmums, ŠKODA AUTO augstu vērtē hokeja attīsību, jo šis sporta veids ir populārs uzņēmuma mītnes valstī. Hokejs reprezentē dinamisku, praktisku pieeju un sadarbības spējas –– vērtības, kas saskan ar ŠKODA AUTO. Atbalstām IIHF Pasaules čempionātu hokejā 29. gadu pēc kārtas, tādējādi saglabājot oficiāli atzīto pasaules rekordista statusu kā visilgākais ģenerālsponsors sporta pasaules čempionātu vēsturē. Esmu īpaši priecīgs, ka šogad mēs nododam organizatoriem pilnībā elektrisku autoparku, kas sastāv no 45 ENYAQ iV modeļiem.”

Māris Jansons, Auto 100 Latvija vadītājs: “Esam ļoti pagodināti turpināt šo sadarbību un ar lepnumu nododam Pasaules čempionāta hokejā organizētājiem pirmās ŠKODA ENYAQ iV automašīnas, kas nodrošinās šo sporta svētku rīkotāju un dalībnieku pārvietošanos. Esam gandarīti, ka pirmais ŠKODA zīmola elektriskais krosovers ierodas Latvijā laikā, kad Rīgā tiek organizēts šis grandiozais sporta notikums un mums ir šī iespēja būt līdzās, pārliecinoties par elektoautomašīnu spējām un priekšrocībām. Mūsu mērķis ir nodrošināt videi draudzīgu ikdienas mobilitāti, vienlaikus gūt arī atgriezenisko saiti no lietotājiem par elektroautomašīnu piemērotību sarežģītu organizatorisku un loģistikas procesu nodrošināšanā. Kļūstot par Pasaules Čempionāta mobilitātes nodrošinātāju, ENYAQ iV pirmajos četros šī gada mēnešos ir kļuvis ne tikai par Latvijā populārāko elektroautomobili, bet arī par aprīlī populārāko ŠKODA modeli kopumā.”

Edgars Buncis, Turnīra orgkomitejas vadītājs: “Tā ir pirmā reize, kad pasākuma autoparks tiek nodrošināts ar elektroautomobiļiem, un  tas nozīmē arī vairākus izaicinājumus, runājot par plānošanu un loģistiku. Tomēr, ja ņemam vērā apkārtējās vides aspektus un tendences, visa pasaule mainās –– elektroauto kļūst aizvien populārāki un soli pa solim kļūst par mūsu ikdienu. Esmu gandarīts, ka ŠKODA sper šos soļus tīrākai apkārtējai videi, gudriem risinājumiem, un priecājos, ka tieši Rīga ar čempionāta rīkošanu ir tā vieta, kur kāds no organizatoriem pirmo reizi varēs gūt pieredzi, izmantojot tikai elektrisko automašīnu floti. Dažas dienas jau pašam ir bijusi pieredze braucot ar ŠKODA ENYAQ iV –– tā ir ērta, klusa, komfortabla.

Jana Hinkova, Čehijas Republikas vēstniece Latvijā: “Tas ir uzvaras un prieka mirklis –– būt šeit, tagad, kad uzņēmuma ŠKODA Auto pārstāvis Latvijā nodod šo fantastisko ENYAQ iV autoparku hokeja čempionāta rīkotājiem. Automašīnu ražotājs ŠKODA AUTO ir kā nacionālais simbols –– lielākais ražošanas uzņēmums Čehijā un lielākais valsts eksportētājs. ŠKODA AUTO ir uzticama, progresīva un ļoti inovatīva kompānija ar bagātu vēsturi un tradīcijām. Tā regulāri nāk klajā ar jaunām inovatīvām idejām, risinājumiem un nākotnes vīziju. Elektroauto ir labākas nākotnes vīzija mūsu bērniem un tīrākai planētai. Esmu ļoti saviļņota un jūtos ļoti gandarīta par iespēju būt klāt šajā nozīmīgajā brīdī.”

Pilnībā elektrisks 45 ENYAQ iV autoparks turnīra organizatoriem

Būdams turnīra oficiālais mobilitātes partneris, uzņēmums ŠKODA AUTO pirmo reizi nodrošina IIHF Pasaules čempionāta hokejā organizatoriem automašīnām, kas ir pilnībā elektriskas: 45 ŠKODA ENYAQ iV droši pārvietos turnīra organizatorus un dalībniekus uz Pasaules čempionāta arēnām, mītnes un treniņu vietām. Uz automašīnām būs ŠKODA AUTO –– oficiālā galvenā sponsora un 2021. gada Pasaules čempionāta logotipi.

ŠKODA 2021 IIHF lietotne

ŠKODA AUTO ir ekskluzīvs 2021 IIHF lietotnes partneris, kurā hokeja fani atradīs iedvesmojošus atskatus par Čempionāta norisi un noderīgu statistiku. Tiešsaistes paziņojumi par vārtu guvumiem nodrošinās faniem iespēju sajust klātienes efektu praktiski reālā laikā. Lietotāji var arī prognozēt spēļu iznākumu un dalīties par to ar draugiem. Lietotne ir pieejama Android un iOS ierīcēm vairākās valodās.

Fanboard skatītāji

Papildus lietotnei, šogad ŠKODA ir izstrādājusi jaunu koncepciju klātbūtnes efekta radīšanai –– Fanboard. Tā kā skatītāji klātienē nevarēs just līdzi spēļu notikumiem arēnā epidemioloģiskās situācijas dēļ, ŠKODA piedāvā faniem iespēju izvietot sēdvietās savu fotogrāfiju uz speciāli tam izveidotām pamatnēm. Šis inovatīvais risinājums dos iespēju 15 000 fanu atbalstīt arēnā viņu iemīļoto komandu.

Uzlādēts viedoklis

Ir ļoti apsveicami, ka Latvija šajā sarežģītajā situācijā ir uzņēmusies organizēt šo čempionātu. Vēl jo patīkamāk bija uzzināt, ka Škoda, kā pasaules hokeja čempionāta ģenerālsponsors, organizatoriem dos tikai elektroauto.

Škoda Enyaq iV jau ir apskatīts, un jāsaka godīgi, ka šis elektroauto ir ļoti labs. Nav pārsteigums, ka jau ir vairāk kā 60 reģistrāciju Latvijā. Šobrīd šis elektroauto reģistrāciju skaita ziņā atpaliek no 5. populārākā Latvijas elektroauto Tesla Model 3, bet pirmā mēneša laikā ir kārtīgi apsteidzis daudzus citus. Kaut biežāk būtu kāds tāds pasākums, kura laikā Latvijas elektroauto skaits manāmi pieaug. Pagājušajā gadā par tādu var skaitīt Fiqsy elektroauto koplietošanas pakalpojuma atklāšanu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

5 1 balsojums
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
2 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Vankel
Vankel
Viesis
14/05/2021 21:03

Kāda komplektācija, par kādu naudu varēs dabūt?

Kārlis Mendziņš
Atbilde  Vankel
15/05/2021 21:27

To var jautāt Škoda pārstāvim. Komplektācijas noteikti ir ļoti labas.

2
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: