Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Podkāsts ar Jāni Betheru un Ansi Klintsonu

Podkāsts par elektroauto tēmu ar Jāni Betheru un Ansi Klintsonu

2020. gada 24. janvāris

Elektroenerģijas speciālists, TV seja un blogeris apsēdās ērtā dīvānā, lai parunātu par tēmu, kas Latvijā kļūst aizvien populārāka – elektroauto. Mīti, izmaksas, uzturēšana, uzlāde un vēl citi temati.

Jānis Bethers ir elektroenerģijas speciālists, kas 11 gadus vadīja SIA “Enefit”. Ansis Klintsons ir mūziķis, kas ir sastopams arī TV ekrānos kā vairāku raidījumu vadītājs. Kārlis Mendziņš ir šī bloga galvenais redaktors un dibinātājs. Jānis gaida, kad varēs braukt ar savu elektroauto, Ansis tādu vēl meklē, Kārlis jau izbauda savu. Klausies podkāstu, ko visi trīs kopā ierakstījuši par elektroauto tēmu, kas kļūst aizvien populāŗāka.

Kopīgi tiek izrunāti tādi temati kā elektroauto piedāvājums, ko sagaidīt tuvākajos gados un izkliedēti pāris mīti. Lai uzzinātu vairāk, noklausies.

Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Podkāsts par elektroauto tēmu ar Jāni Betheru un Ansi Klintsonu 1

2
Komentāri

avatar
2 Komentāru pavediens
0 Pavediena atbildes
1 Sekotāji
 
Komentārs ar visvairāk reakcijām
Karstākais pavediena komentārs
1 Komentāru autori
Reinis Neseno komentāru autori
  Pieraksties  
jaunākais vecākais visbalsotākais
Paziņojums no
Reinis
Biedrs
Reinis

Par elektrotīklu izmantošanu. Ja tie ir maz noslogoti, elektroautomobiļi uzlabo tīkla noslodzi un uzlabo visa veida parametrus. Problēmas ir, ja kopējā patērētāju lietošana nevar vai klients nemāk iekļauties atļautās SLODZES robežās. Ir iespēja slodzes nobīdīt laikā tā, lai nepārslogotu. Vajag tikai zināt slodzes grafiku, ko piedāvā viedā skaitītāja izmantošana.

Reinis
Biedrs
Reinis

Elektroautomobiļa braukšanas izmaksas vērtējot, ir kļūdaini skatīties tikai auto cena vai tikai ekspluatācijas izmaksas. Pareizāk ir salīdzināt korekti viena vecuma, viena lieluma autiņus kā alternatīvus pārvietošanās risinājumus, un skatīt kopējās izmaksas interesējošā periodā, piemēram, dažu gadu laikā.