Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis elektroauto un atjaunīgās enerģijas pasaulē

Uzlāde bērnu spēles

Īsa pamācība elektroauto uzlādei mājās un galamērķī | Maddie goes electric

2020. gada 29. janvāris

Turpinot izglītojošo video ciklu par pāreju uz elektroauto, kas daudziem var būt biedējoši, Medija no Fully Charged izklāsta savu pieredzi ar uzlādes iespējām mājās un galamērķī.

Iepriekšējā epizodē no “Maddie Goes Electric” Medija apskatīja vairākus elektroauto, meklējot sev pirmo. Šajā epizodē viņa pastāsta, kāpēc izvēlējās to un kā pierod pie jaunām īpašībām, piemēram, rekuperāciju.

Galvenais epizodes uzsvars ir uz uzlādes iespējām. Medija iztaujā dažus ekspertus, lai noskaidrotu, kā uzlādēt elektroauto, kāds ir ērtākais mājas uzlādes veids, kā atrast uzlādes iespējas galamērķī un kā atšķirt uzlādes veidus.

Medija sev izvēlējās Kia e-Niro, ko nodēvēja par Robertu (Lielbritānijā bija TV reklāma ar Robertu de Niro, kas reklamēja Kia e-Niro). Pirmās pāris dienas viņa lādēja mašīnu no virtuves rozetes, bet epizodes beigās atskārta, ka ciematā, kur viņa dzīvo, pie vienas no ēdnīcām ir uzlādes stacija. Skatoties uzlādes staciju kartē, viņa bija pārsteigta, cik daudz to ir. Lielbritānijā ir vairāk elektroauto uzlādes staciju, kā degvielas uzpildes staciju.

Kopā ar ekspertu no ‘Drive Electric”, viņa iepazīstas ar sava elektroauto īpašībām. Piemēram, kā to uzlādēt un kā mašīnā redzēt uzlādes informāciju. Medija uzsver, ka nevajag iespringt par visām uzlādes iespējām (raksts par uzlādes iespējām mājās un izskaidrojošs raksts par uzlādes procesu), bet tikai par to, kas ir aktuāls konkrētajam elektroauto. Kia e-Niro ir aprīkots ar uzlādes plānošanas opciju, kas ļauj lādēt mašīnu noteiktās diennakts stundās. Nākamajā epizodē Medijai tiks uzstādīta mājas uzlādes stacija (sazinies ar mums vai apmeklē Uzlādēts.lv viedveikalu, ja vēlies iegūt sev uzlādes staciju).

Šajā epizodē Medija atzīstas, ka ir nervozs braucējs. Viņai ātrumu pārslēgšana rada problēmas un bremzēšana nav intuitīva. Braucot ar Kia e-Niro, viņa jūtas daudz drošāk. Kā viens no iedrošinošiem faktoriem ir rekuperācija, kas bremzē līdz ko tiek atlaists jaudas pedālis. Kā vēl viens faktors, tiek minēts saskanīgā pedāļa darbība – spiežot pedāli mašīna reaģē uzreiz, nav jāgaida, kad tā uzņems apgriezienus.

Noskaties epizodi, lai uzzinātu sīkāk. Ja rodas kādi jautājumi, droši raksti komentāros vai dodies uz forumu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Kārlis Mendziņš
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Īsa pamācība elektroauto uzlādei mājās un galamērķī | Maddie goes electric 1
Pieraksties
Paziņojums no
guest
7 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
7
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x
()
x

Teksta kļūdas atskaite

Sekojošais teksts tiks nosūtīts mūsu redaktoriem: