Rhino Board

Rhino Board – Latvijā radīts kalnu elektriskais skrituļdēlis

Rhino Board komanda sauc par adrenalīna uzlādes staciju un Uzlādēts.lv bija tā iespēja uzlādēt savu adrenalīna devu, liekot skudriņām skriet un galvai viegli reibt.

Raimonds Jurgelis ar komandu pie idejas strādā jau gadu un ir nonākuši pie sava otrā prototipa, kuru drīzumā aizstās trešais prototips, kas Rhino Board komandas ieskatā būs jau gala versija, ko piedāvāt klientiem. 2021. gada noslēgumā Rhino Board starp vairāk nekā 150 idejām ieguva 1. vietu un 10’000 € naudas balvu Ideju Kausā.

Dažāda veida skeitbordi un elektriskie skūteri kļūst aizvien populārāki, taču Raimondam ar to piedāvāto nebija interesanti – kāda gan bauda spraucoties ar to cauri tikai drūzmainām ielām? Bet pa bezceļu ar tiem nevar pabraukt. Tā nu Raimonds nolēma radīt savu un nosauca to par Rhino Board.

Paredzēts lietošanai ne tikai pa gludu asfalta segumu, bet arī pa pludmali, mežu un cita veidu segumu, šis kalnu skrituļdēlis ir tas, kura radītās emocijas nevar piedāvāt neviena automašīna. Pat ne Audi e-tron GT. Tanī brīdī, kad tev pasaka, ka maksimālais ātrums ir 90 km/h, tu sāc apdomāt, vai vispār vēlies uzkāpt uz tāda. Tomēr, kad to izdari, un saproti, ka to ir iespējams valdīt, gribās pārbaudīt tā spēju robežu.

  Seminārs “Ko tu zini par elektroauto un ūdeņraža auto? Iespējas, izmaksas, pieredze.”

Tā kā man pašam pieder elektriskais skrituļdēlis (lai gan ievērojami mazāk jaudīgs) un ziemā izvēlos sniega dēli, man nebija daudz jāapgūst, lai varētu sākt baudīt šī dēļa priekus. Uz pults regulē ātrumu un bremzēšanu, bet sasveroties vari stūrēt. Un kas gan būtu piedzīvojums, ja tajā nebūtu jāiziet no savas komforta zonas vai jāpiedalās aktivitātēs, kas liek “skudriņām” skriet cauri katrai ķermeņa daļai un galvai viegli reibt.

Pēc dažām minūtēm ar šo dēli varu apliecināt, ka skudriņas skrēja un galva viegli reiba, un gribējās vēl. Tas pārsteidzoši labi manevrēja pa meža takām un pludmali. Uz asfalta vienu brīdi gribēju izmēģināt to solīto ātrumu, bet tad mani apturēja ar saucienu “Labāk nedari tā! Tas tikai turpinās paātrināties!”

Un laikam jau labi, ka tā. Neesmu tomēr tik pieredzējis. Bet smaids pa visu seju!

  Virši atklāj savu pirmo uzlādes staciju

Ja vēlies pieteikties uz izmēģinājumu, tad aizpildi šo formu – https://forms.gle/WTnPUFm9DLPra4Ni6. Šobrīd vari atbalstīt projektu iekš Projektu bankas, kurā palikušas vien 3 dienas līdz noslēgumam. Zemāk esošajā video ir redzams pirmais prototips.

Tehniskie parametri:

  • 6 kW (2 x 3kW) jauda
  • Baterija, ar ko maksimāli varētu izbraukt 200 km
  • 90 km/h maksimālais ātrums
  • Uzlāde 3 stundu laikā
  • Paredzēts bezceļiem
Raimonds Jurgelis ar Rhino Board prototipu
Raimonds Jurgelis ar Rhino Board prototipu
TAGS:
Rhino Board - Latvijā radīts kalnu elektriskais skrituļdēlis 1
Rhino Board - Latvijā radīts kalnu elektriskais skrituļdēlis 2
balsojumi
Raksta novērtējums