Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

SEAT el-Born

SEAT prezentē el-Born: 400+ km elektriskais hečbeks

2019. gada 6. marts

SEAT el-Born konceptauto ir jauns pilnīgi elektrisks hečbeks no spāņu ražotāja, ko atklāja Ženēvas Autoizstādē. Ar tik lielu autonomiju, tas noteikti būs pieprasīts.

Šogad Ženēvas Autoizstāde ir lielākais elektromobiļu šovs līdz šim. Audi ir prezentējis savu elektrisko Q4 un citi ražotāji ik pa laikam kārdina tautu ar to, kas būs sagaidāms.

Vizuāli SEAT el-born atgādina Volkswagen I.D. 3 un visdrīzāk tas ir paredzēts kā šī elektromobiļa sportiskais variants. el-Born nodēvēts par godu reģionam Barselonā, kur tas tika rasēts un nostrādāts.

el-Born būs bāzēts uz MEB platformas un to no 2020. gada ražos kopā ar citiem I.D. modeļiem Vācijā. Šis elektromobilis būs pirmais no MEB platformas un vēlāk tam sastādīs kompāniju Audi un Volkswagen.

Spāņu ražotājs ir izvēlējušies par labu 62 kWh bateriju pakai, kam pēc viņu teiktā vajadzētu būt pietiekami 420 km (WLTP) lielai autonomijai. el-Born būs aprīkots ar 150 kW jaudīgu motoru un spēs 80% uzlādēt 47 minūtēs, izmantojot 100 kW jaudīgu lādētāju.

Avots: SEAT

Kārlis Mendziņš

Atrasts pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
SEAT prezentē el-Born: 400+ km elektriskais hečbeks 1
  • 4
    Shares

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no