VW ID.3: Tagad tu vari

2

Volkwagen jaunā ēra sākās. Tika oficiāli prezentēts pirmais ražošanai gatavais I.D. modelis – ID.3, ar saukli “Tagad tu vari”. Līdz ar tā prezentēšanu, ir iespējams jau rezervēt pirmā metiena modeļus.

VW ID.3

VW ID.3

Volkwagen jaunā ēra sākās. Tika oficiāli prezentēts pirmais ražošanai gatavais I.D. modelis – ID.3, ar saukli “Tagad tu vari”. Līdz ar tā prezentēšanu, ir iespējams jau rezervēt pirmā metiena modeļus.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300

Jaunais eGolf ID.3 šobrīd jau ir pieejams rezervēšanai, vismaz pirmais laidiens. Tipiskā ID.3 rezervācija būs pieejama līdz ar ražošanas sākšanu rudenī.

Līdz ar to, ka elektroauto esošie un topošie īpašnieki pievērš aizvien lielāku uzmanību ekoloģijai un ilgtspējīgai rīcībai VW ir pacentušies, lai šis elektriskais transportlīdzeklis tiktu piegādāts ar neitrālu klimata bilanci:

Pilnībā elektrisks. Un pāri visam – ilgtspējīgs. Tas ir mūsu pirmais automobilis, kurš pie  pircējiem ieradīsies ar neitrālu klimata bilanci – pateicoties pastāvīgai CO2 emisiju samazināšanai piegādes ķēdē un ražošanā. Nenovēršamās CO2 emisijas tiek līdzsvarotas ar klimata aizsardzības projektiem.

Avots: volkswagen.lv

Efektīvs elektroauto

ID.3 1st Special Edition ir aprīkots ar 58 kWh akumulatoru, bet sērijveida ID.3 būs pieejams 3 versijās – 45 kWh, 58 kWh un 77 kWh, kas respektīvi dos 330 km, 420 km un 550 km (WLTP) lielu autonomiju. Šie rādījumi liekas ļoti labi, jo Hyundai Ioniq, kas ir visefektīvākais no šobrīd esošajiem elektroauto, nav tik efektīvs (140 Wh/km priekš Ioniq, 138 Wh/km priekš ID.3).

Ar ID līnijas atklāšanu tautasvāģis sola, ka “Tagad tu vari”:

  • Atklāt bezemisiju mobilitāte
  • Sajust enerģiju uzreiz (elektriskās braukšanas dinamiku)
  • Nokļūt tālāk
  • Iegūt vairāk

Pēc šiem tekstiem liekas, ka iepriekšējie VW piedāvājumi nespēja piedāvāt jaudu, nespēja nokļūt tālu un deva maz.

Bonusi

Kopā ar ID.3 atklāšanu Volkswagen paziņoja, ka piedāvās mājas uzlādes stacijas – Wallbox uzlādes iekārtu.

Volkswagen drīzumā laidīs klajā “jaudīgu rozeti” jūsu mājām – Wallbox uzlādes iekārtu. Tiklīdz tā būs uzstādīta, varēsiet vienkārši pievienot tai savu auto un lādēt to nakts laikā. Tas ir pat ērtāk par degvielas uzpildi. Wallbox būs pieejama divās versijās ar dažādu uzlādes veiktspēju.

Avots: volkswagen.lv

Tiem, kas uztraucās par to, kā lētāk nopirkt ID.3, kura sērijveida cena būs no 29’900 līdz 41’000 €, ražotājs piedāvās “īpaši pievilcīgus ID. piedāvājumus” līzinga veidā. Tomēr VW izvēlētā vārdu spēle, liek domāt, ka būs vēl kāds īpašais laidiens. Ne par velti tagad rezervācijai pieejamais ID.3 ir nosaukts par 1st Special Edition. Ļoti ticams, ka nākotnē būs vēl citas iterācijas. Varbūt Pikes Peak tematika?

Rezervē-ID.3-1st-Special-Edition
Rezervē-ID.3-1st-Special-Edition

Kāpēc 3?

Ja jau par nosaukumu runājam, vai ID.3 ir nosaukts tā, jo grib konkurēt ar Tesla Model 3? Jo cita redzama iemesla gluži tam nav. Tas nav trešais elektroauto no ID līnijas, šis ir pirmais. Tas arī nav trešais elektroauto no VW. Nevarētu gan teikt, ka ID.3 ir vienā maisā liekams ar Tesla piedāvājumu.

Volkswagen preses relīzē saka, ka 3 apzīmē kompakto segmentu un ka ID.3 seko Beetle un Golf un simbolizē trešo lielo, stratēģiski svarīgo nodaļu šim brendam. Tas nozīmē, ka ID Buzz saņems nosaukumu ID.6 vai ko līdzīgu.

Ar ID.3 mēs sākām no centra, ar Volkswagen brenda sakni, kurā lielākā daļa modeļu un pārdošanas apjomi ir atrodami. Cipars 3 signalizē iespēju izplesties segmentos zem un virs tā. Mums ir daudz kas ieplānots.

Jūrgens Stakmans (Jürgen Stackmann), Volkswagen brenda vadības priekš pārdošanas, reklāmas un pēctirdzniecības valdes loceklis
https://www.youtube.com/watch?v=TZxDlAnwDBw

Līdz 2025. gadam Volkswagen brends (VW, Audi, Porsche, Seat un citi) piedāvās vairāk kā 20 pilnīgi elektriskos modeļus un pārdos vairāk kā 1’000’000 elektroauto gadā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
2 Komentāri
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
Kārlis Mendziņš
10/05/2019 08:35

Ar 10’000 rezervācijām pirmajā dienā. 1st Special Edition modelis ir izpārdots

Visvaldis
Visvaldis
Viesis
09/05/2019 10:24

Kārtējais sēdeklis ar riteņiem. Par līdzīgu cenu var nopirkt arī praktisku mašīnu,piemēran Nissan e-NV200.

2
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: