Dāvana

Dāvana

Ziemassvētki tuvojas un sev tuvajiem mēs meklējam piemērotas dāvanas. Starp elektromobiļu īpašniekiem ļoti daudzi ir to kvēli fani. Uzlādēts.lv ir apkopojis dāvanu idejas šiem cilvēkiem.

Tesla

Ne visi var atļauties sev iegādāties Tesla (lai gan 5% no Latvijas elektromobiļiem (ETL) ir Tesla), tomēr Tesla veikalā var iegādāties mazāku un lētāku variantu pašam dārgākajam modelim. Ja par izmēriem runājam, tad šis Model S P100D būs 18 reizes mazāka oriģināla kopija. Var izvēlēties starp klasiskajām 5 krāsām to tīkamāko. Cena: 250$.

Balta Diecast 1:18 Model S P100D
Balta Diecast 1:18 Model S P100D

Ja tas tomēr liekas, ka ir pārāk dārgs prieks, tad veikalā ir pieejami arī apģērbi ar simboliku vīriešiem un sievietēm (no 21€), telefonu lādētāji (43€) un pat ceļa drošības komplekti (57€). Protams ir arī pieejami Tesla mašīnu aksesuāri.

Stāvvietas zīme

Nodrošini to, ka tuviniekam pie mājas ir zīme, uz kuras ir rakstīts, ka viņam pieder elektromobilis un ka pie mājas drīkst noparkoties tikai elektromobiļi. Šāda zīme no Amazon ir nopērkama par 14€.

Elektromobiļu stāvvietas zīme
Elektromobiļu stāvvietas zīme

Elektriskā emblēma

Ne visiem elektromobiļiem ir pielikta uzlīme vai īpašs marķējums, lai izceltu to, ka tas ir elektromobilis. Dažiem to īpašniekiem gribētos, lai tāda būtu. Šo emblēmu var nopirkt platformā ebay par 9€.

"Electric" emblēma
“Electric” emblēma

Īlona aromāts

Vai tuvais ir apsēsts ar Īlonu Masku un visu, kam viņš pieskarās? Tad šis gaisa aromatizētājs, kas ir radīts iedvesmojoties no Īlona Maska ir tas, kas ir vajadzīgs dāvanai. Cena: 22€.

Elon's Musk Air Freshener (3-pack)
Elon’s Musk Air Freshener

Krekls ar lādētāju

Uzskati, ka elektromobiļu īpašnieki to vien dara kā lādē savus dārgos vāģus? Parādi savu attieksmi ar kreklu ar lādētāju (27€) vai uzgali.

EVinceApparel J Plug Peace - Electric vehicle charging cable krekls
EVinceApparel J Plug Peace – Electric vehicle charging cable krekls

Koka Tesla

Tesla faniem nevar būt par daudz Tesla aksesuāru. Šis ar rokām darinātais Tesla koka logo noteikti iederētos šāda fana mājās.

PharaohsWoodworks Tesla logo
PharaohsWoodworks Tesla logo

Mini-ETL

Uzdāvini elektromobili (Nissan Leaf, BMW i3, Kia Soul vai kādu citu), ko var ielikt kabatā. Tie bez šaubām rada 0 emisiju.

Diecast Nissan Leaf
Diecast Nissan Leaf

Formula E biļetes

Daudzi vēl nezina par Formula E, bet FIA jau kopš 2012. gada organizē Formula E sacensības. Formula E ir aizraujošāka Formula 1 versija, kurā sacīkšu auto traucas cauri pilsētu ielām lielos ātrumos ar skaņu, kas liekas kā no zinātniskās fantastikas filmām. To biļetes var iegādāties šeit. Biļetes uz Marokas sacensībām maksā vien 5€, protams, tikšana uz turieni būs krietni dārgāka.

Formula E
Formula E. Avots: fiaformulae.com

CO detektors

Ņemot vērā, ka ETL nerada izmešus, ETL īpašniekiem var būt jutīgāks deguns kā citiem. Lai viņi varētu pierādīt sava deguna teikto, uzdāviniet CO detektoru. Cena: 19€.

CO detektors
CO detektors. Avots: ksenukai.lv

Lētais variants

Ir arī pavisam izdevīga dāvana, ja nauda šoreiz nav atrodama ne tuvu makam. Uzdāvini tuviniekam tik degvielas, cik vajag visam mūžam priekš viņa/-as elektromobiļa.

Cimdi, zeķes, zābaciņi

Daudzi no elektromobiļiem Latvijā ir pirmās paaudzes, kas nozīmē, ka tie spēj veikt tikai 150 km ideālos apstākļos. Šiem elektromobiļiem ir viena problēma ziemā – bez apsildes tie spēj veikt vien 100 km ar vienu uzlādi. Ieslēdzot apsildi zūd vēl vairāki desmiti kilometri. Lai šo ETL īpašniekiem nebūtu ziemā jāmokās, uzdāviniet viņiem siltas drēbes vai termosu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: