Porsche Mission E no Playmobil

Izklaides ar Porsche Mission E (+konkurss)

Latvijā pirmais mūsdienu elektriskais Porsche nav pieejams, bet Uzlādēts.lv jau bija tas prieks, pateicoties Playmobil, izbaudīt Mission E. Ilgi lolots sapnis ir piepildījies.

Porsche Mission E bija Taycan izstrādes stadijas nosaukums. Diemžēl, šo nosaukumu nepaturēja. Laikam, tamdēļ, ka Mission E Turbo neizklausās tik labi kā Taycan Turbo.

Var turpināt lasīt tālāk, bet video būs interesantāks.

Vēl nesen uz kino ekrāniem gāja animācijas filma “Playmobil: the Movie”. Šajā filmā kā viens no varoņiem ir spiegs Rekss Dašers, kurš brauc ar Porsche Mission E. Porsche izmantoja filmu kā iespēju, lai reklamētu savu elektroauto, Playmobil izmantoja Porsche elektroauto, lai reklamētu filmu. Uzlādēts.lv izmantoja abus, lai tiktu pie rotaļu mašīnas ar pulti.

Tie, kas kaut reizi ir bijuši rotaļlietu nodaļā zina, kas ir rotaļu mašīna ar pulti. Es pat jau kādu laiku biju domājis iegādāties sev tādu, bet visu laiku šo pirkumu atliku, jo neviena nebija elektroauto imitācija. Uzzinot par Porsche un Playmobil sadarbību es sarosījos.

  Elektroauto uzlāde drīzumā būs zibenīga
Porsche Mission E no Playmobil
Porsche Mission E no Playmobil

Ieraugot to dzīvē es biju pārsteigts par tās kvalitāti un tā izskatās pat ļoti īstena (smukākās bildes, kas atrodas zemāk, taisīja @rlejnieks). Jau pieskaroties varēja saprast, ka ietriekšanās kādā stūrī to nesaskādēs. Vismaz ne pirmajās reizēs. To pašu es nevarētu teikt par tām, kuras es biju skatījis veikala plauktos. Pats Playmobil sevi skandē kā nesalaužamu plastmasu. Pēc nu jau vairāk kā 2 nedēļām ar šo spēļmantiņu, es joprojām nemanu nevienu skrāpi.

Protams, komplektā nāca līdzi ar slepenais aģents Rekss Dašers. Kombinācijā ar mašīnu var vilkt paralēles starp aģentu 007 un Aston Martin. Atšķirība starp abiem aģentiem ir humora izjūtā, bet starp automašīnām to skaņu efekti.

Playmobil pat padomāja par šo komplektu tik tālu, ka līdzi nāk uzlādes stacija. Pašai mašīnai var atvērt uzlādes porta lokāciju netālu no priekšējā kreisā riteņa. Ligzda spraudnim paveras ļoti līdzīgi tam, kā Porsche to prezentēja Mission E laikos. Viena lieta, ar ko šis modelis ir pārāks par oriģinālu, ir noņemamais jumts, kas to padara par kabrioletu.

  Lucid Air uzstāda uzlādes rekordu. Vai Teslai ir kārtīgs konkurents?

Uz pults atradīsiet tipiskās vadības sviras, lai kontrolētu ātrumu un virzienu. Tur arī atrodas kloķītis, ar kura palīdzību var noregulēt, lai koriģētu, ja mašīna velk vairāk pa labi vai kreisi. Man par pārsteigumu, ir pieejams arī ātruma ierobežojums – 5 dažādi režīmi, no kuriem 1. ir lēnāks par maza bērna regulāru gaitu, bet 5. ir ātrāks par pieaugušā regulāru gaitu. Vēl viena poga ieslēdz/izslēdz gabarītus.

Šai mašīnai ir arī mobilā aplikācija, kas ļauj kontrolēt mašīnu līdzīgi kā ar pulti un ir ar skaņu un vibrāciju efektiem. Vibrācijas tiek ieslēgtas, kad izņem asus līkumus lielos ātrumos.

Pati filma, uz kuru paspēju aiziet vēl uz kino, man likās ļoti jautra. Es no tās gaidīju vieglu izklaidi un to arī saņēmu. Bija brīži, kad pacēlās uzacis par to, kas tur notiek, bet bija daudz vairāk brīžu, par kuriem skaļi smējos. Noteikti iesaku noskatīties, ja esi bērns, vēl jūties kā bērns vai Tev ir bērns.

  Elektroauto uzlāde drīzumā būs zibenīga

Konkurss

Konkurss noslēdzies un uzvarētāji ir noskaidrotu un apziņoti.

Līdz 30. novembrim uz info@uzladets.lv sūti e-pastu ar virsrakstu “Porsche Mission E” vai zem Facebook video ieraksti komentāru. Starp tiem, kas atsūtīs e-pastu/ierakstīs komentāru, izlozēšu divus, kas laimēs Playmobil dāvanu kastīti. Šajā kastē ir darba galda piederumu komplekts ar līmlapiņām, piezīmjlapiņām, saspraudnēm un Playmobil figūru.

Raksts tapis sadarbībā ar Playmobil.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Kārlis Mendziņš
balsojums
Raksta novērtējums
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Izklaides ar Porsche Mission E (+konkurss) 8