Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Microlino

Jau drīzumā Microlino būs uz ielām

2019. gada 7. maijs

Lai gan ražošanas līnijas pārcelšana uz Vāciju prasīja vairāk laika, kā bija sākotnēji ieplānots, Microlino piegāde sāksies jau drīzumā.

Microlino ir divas sēdvietas un tā svars ir 435 kg. Ar vienu uzlādi tas spēj veikt 125 vai 200 kilometrus (atkarībā no bateriju pakas lieluma) un tā maksimālais ātrums 90 km/h, kas ir vairāk nekā nepieciešams pilsētvidē. Microlino ir tikai 2,4 metru garš un tas ir ideāli piemērots pilsētas stāvvietām ar priekšējo ieeju, kas ļauj nokļūt tieši uz trotuāra.

reddot award 2019 uzvarētājs Microlino
reddot award 2019 uzvarētājs Microlino

Solītā cena tam ir aptuveni 12’000 €, kas ir mazāk kā automašīnai, bet vairāk kā motociklam. Četrās stundās Microlino var uzlādēt jebkurā parastajā mājas kontaktligzdā, bet ar Type2 savienotāju – tikai vienā stundā. Šis kompaktais pilsētas transportlīdzeklis garantēs, ka visi pasmaidīs.

Nākamajās nedēļās Microlino komanda atjaunos savu mājaslapu, kurā varēs konfigurēt šo burvīgo emobilitātes risinājumu. Pirmie pie tā tiks Šveices iedzīvotāji, kuriem sekos pārējā Eiropa.

Kārlis Mendziņš

Atrasts mētājamies pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Jau drīzumā Microlino būs uz ielām 1

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no