Škoda Vision iV

Škoda prezentē nākotnes krosoveru

Ženēvas Autoizstādē arī Škoda prezentējis jaunu elektromobili, kas iezīmē šī autoražotāja nākotnes piedāvājumus.

2019. gada Ženēvas Autoizstādē Škoda prezentēja interesantu konceptu elektriskajam krosovera kupejai Vision iV. No Škoda var sagaidīt 10 elektromobiļus līdz 2022. gadam un šis koncepts ir ieskats tanī, ko var sagaidīt no tiem.

Vienlaicīgi ar koncepta prezentāciju, Škoda paziņoja, ka ražošanas Vision iV versija būs gatava 2020. gadā. Prezentētais koncepts ir jau prototips.

“Vision iV piedāvā nākotnes vīziju par mūsu elektromobiļu saimi. Tā ir emocionāli uzlādēta un atšķirīga, vienlaicīgi tā ir praktiska. Mēs koncentrējāmies uz aerodinamiku, sportiskiem iespaidiem un dinamisku izskatu, nezaudējot iekšējo telpu un saprotamu interjeru, kas ir tipisks Škoda,” Olivers Stafeni (Oliver Stefani), Škoda Design vadītājs

Vision iV ir bāzēts uz VW MEB platformas un aprīkots ar 83 kWh lielu bateriju paku, ar ko pietiek 500 km (WLTP) lielai autonomijai. Divi motori kopā sniedz 225 kW lielu jaudu un paātrinājums 0-100 km/h iespējams 5.9 sekundēs.

  IIHF Pasaules čempionāts hokejā pārvietosies ar elektriskajiem Škoda ENYAQ iV

Ar šādiem parametriem Škoda piedāvājums liekas ļoti saistošs. It īpaši, ja cena būs īstā. Tipiski Škoda ir lētākais no VW grupas brendiem.

  • Autonomija – 500 km (WLTP)
  • Bateriju paka – 83 kWh
  • Divi motori – 225 kW
  • 0-100 km/h – 5.9 sek
  • 0 – 80 % – 30 min

Avots: skoda

https://uzladets.lv/audi-q4-e-tron/

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Uzlādēts veikals. Viss Tavam elektromobīlim/elektroauto. Uzlādes stacijas, wallbox, kabeļi un aksesuāri.
Škoda prezentē nākotnes krosoveru 1
balsojumi
Raksta novērtējums