Elektrotransportlīdzekļu Latvijā

Ātrās uzlādes stacijas

Uzlādēts

Tavs ceļvedis atjaunīgajā enerģijā

Škoda Vision iV

Škoda prezentē nākotnes krosoveru

2019. gada 13. marts

Ženēvas Autoizstādē arī Škoda prezentējis jaunu elektromobili, kas iezīmē šī autoražotāja nākotnes piedāvājumus.

2019. gada Ženēvas Autoizstādē Škoda prezentēja interesantu konceptu elektriskajam krosovera kupejai Vision iV. No Škoda var sagaidīt 10 elektromobiļus līdz 2022. gadam un šis koncepts ir ieskats tanī, ko var sagaidīt no tiem.

Vienlaicīgi ar koncepta prezentāciju, Škoda paziņoja, ka ražošanas Vision iV versija būs gatava 2020. gadā. Prezentētais koncepts ir jau prototips.

“Vision iV piedāvā nākotnes vīziju par mūsu elektromobiļu saimi. Tā ir emocionāli uzlādēta un atšķirīga, vienlaicīgi tā ir praktiska. Mēs koncentrējāmies uz aerodinamiku, sportiskiem iespaidiem un dinamisku izskatu, nezaudējot iekšējo telpu un saprotamu interjeru, kas ir tipisks Škoda,” Olivers Stafeni (Oliver Stefani), Škoda Design vadītājs

Vision iV ir bāzēts uz VW MEB platformas un aprīkots ar 83 kWh lielu bateriju paku, ar ko pietiek 500 km (WLTP) lielai autonomijai. Divi motori kopā sniedz 225 kW lielu jaudu un paātrinājums 0-100 km/h iespējams 5.9 sekundēs.

Ar šādiem parametriem Škoda piedāvājums liekas ļoti saistošs. It īpaši, ja cena būs īstā. Tipiski Škoda ir lētākais no VW grupas brendiem.

  • Autonomija – 500 km (WLTP)
  • Bateriju paka – 83 kWh
  • Divi motori – 225 kW
  • 0-100 km/h – 5.9 sek
  • 0 – 80 % – 30 min

Avots: skoda

Audi Q4 e-tron

Kārlis Mendziņš

Atrasts pie elektroierīcēm. Mīlestība pret jaunajām lietām izaugusi kopā ar bakalaura grādu elektroinženierzinātnēs. Brauc ar elektromobili kopš 2017. gada bargās ziemas (-30°C) un kopš tā laika ne reizi nav noslāpis.
Kārlis Mendziņš
Patika raksts? Atbalsti Uzlādēts iekš Patreon!
Škoda prezentē nākotnes krosoveru 1
  • 5
    Shares

Komentāri

avatar
  Pieraksties  
Paziņojums no