Volvo uzskata, ka iekšdedzei nav nākotnes. No 2030. g. būs 100% elektriski

0

Volvo automašīnu klāsts līdz 2030. gadam būs pilnībā elektrisks, pievienojoties arvien lielākam skaitam autoražotāju, kas plāno līdz šīs desmitgades beigām pakāpeniski pārtraukt ar fosilā kurināmā dzinējiem aprīkotu mašīnu ražošanu.

Volvo XC40 Recharge

Volvo XC40 Recharge

Volvo automašīnu klāsts līdz 2030. gadam būs pilnībā elektrisks, pievienojoties arvien lielākam skaitam autoražotāju, kas plāno līdz šīs desmitgades beigām pakāpeniski pārtraukt ar fosilā kurināmā dzinējiem aprīkotu mašīnu ražošanu.

Virsi Degviela Hvo Adsell Destop Mobile Giga 932x300
932x300 Uzladets Lv

Zviedrijas autoražotājs Volvo, kas pieder Ķīnas uzņēmumam Geely, plāno, ka 50% no pasaules pārdošanas apjoma līdz 2025. gadam vajadzētu būt pilnībā elektriskām automašīnām un otra puse būtu ar hibrīdiem modeļiem.

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka nebūs klientu, kuri patiešām vēlētos palikt pie benzīna dzinēja. Mēs esam pārliecināti, ka elektroauto ir pievilcīgāks klientiem.

Volvo izpilddirektors Hakans Samuelsons

Volvo tuvāko gadu laikā laidīs klajā jaunu elektrisko automašīnu saimi, kuras visas tiks pārdotas tikai tiešsaistē. Savu otro pilnībā elektrisko modeli C40 Volvo prezentēja šodien (skatīt zemāk). Samuelsons sacīja, ka Volvo savos jaunajos elektriskajos modeļos iekļaus bezvadu atjauninājumus un labojumus, līdzīgi kā to dara Tesla.

https://www.youtube.com/watch?v=huQg2wtKB-w

Volvo norādīja, ka “radikāli samazinās” modeļu klāsta sarežģītību un nodrošinās klientiem pārredzamas cenas. Arī līdzīgi kā to dara Tesla. Jaunos modeļus varēs iegādāties tiešsaistē, līdzīgi kā to var ar Tesla modeļiem. Tomēr Volvo dīlercentru tīkls ir plašāks par Tesla, kas dod priekšroku pieejamības jautājumā.

Volvo vadītājs Samuelssons sacīja, ka visā nozarē elektrifikācija visvairāk ietekmēs dzinēju rūpnīcas un automašīnu daļu piegādātājus, kas nodrošina visu, sākot no eļļas filtriem līdz degvielas iesmidzinātājiem un svecēm.

Attiecībā uz mērķi kļūt par tikai elektrisku zīmolu Volvo teica, ka no 2030. gada būs pilnībā elektriski. Pat tā pašreizējie lādējamie hibrīdi (PHEV) līdz tam laikam pametīs piedāvājumu, kas nozīmē, ka uzņēmums, sākot ar 2030. gadu, nepārdos nevienu modeli ar iekšdedzes dzinēju.

Uzlādēts viedoklis

Ford, Jaguar, Bentley, GM un tagad arī Volvo ir gatavi pārmaiņām. Izskatās, ka Mercedes-Benz arī pievienosies bariņam. Pārsteidzoši, ka Nissan, Renault un BMW, kā elektroauto veterāni vēl nav pievienojušies šim sarakstam. Ņemot vērā, ka šis nu jau ir trends, varam sagaidīt, ka arī pārējie pievienosies ātrāk vai vēlāk.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

3 2 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: