Ātruma cilts: Timrots maina domas par elektroauto

0

Jaunākajā “Ātruma cilts” epizodē Pauls Timrots izmēģina plastikas ķirurga Jāņa Zaržecka Tesla Model 3. Tas liek viņam mainīt domas par elektromobiļiem.

Pauls Timrots izmēģina Tesla Model 3

Pauls Timrots izmēģina Tesla Model 3

Jaunākajā “Ātruma cilts” epizodē Pauls Timrots izmēģina plastikas ķirurga Jāņa Zaržecka Tesla Model 3. Tas liek viņam mainīt domas par elektromobiļiem.

Novembrī Pauls Timrots raidījuma “Zebra” ietvaros nolēma doties piedzīvojumā un mēģināja ar elektromobili nokļūt no Rīgas līdz Liepājai. Tas viņam gaužām nelabi sanāca un daudzi pēc tā raidījuma nebija vienaldzīgi. Tie, kas neko nezināja par elektroauto, nodomāja, ka nekad tos nepirks, un tie, kas vismaz reizi bija izbraukuši ar to, zākāja Timrotu dažādākajos vārdos.

“Es noskatījos vienu tādu Timrota raidījumu par elektromobiļiem un nolēmu nekad mūžā nepirkt elektromobili. … Man aizķēra tieši tas, ka nevar līdz Liepājai tikt, nav kur uzlādēt, visādas ķibeles un meloja, cik būs range

Jānis Zaržeckis

Šis raidījums tiešām izsauca plašu rezonansi starp Latvijas elektroauto cienītājiem, jo atspoguļoja visu to sliktāko vēl sliktāk kā tas patiesībā ir. Vēlāk gan Elektrum ar Nissan eNV200 busiņu pierādīja, ka līdz Liepājai var nokļūt, gan D. Krūmiņa ar Hyundai Ioniq to izdarīja, gan Kursors.lv ar eGolf vēlāk aizbrauca uz Rēzekni pēc kebabiem.

Tesla Solar Roof, Powerwall un Model 3
Tesla Solar Roof, Powerwall un Model 3

Lai vai kā, par to, ko domā tagad P. Timrots par elektroauto var spriest pēc tā smaida, ko var redzēt raksta attēlā. J. Zaržeckis apgaismoja par visiem lielajiem plusiem, kas ir Tesla Model 3 un arī izskaidroja, cik viegli ir tādu iegādāties un kas jādara, ja vajag to remontēt. Visdrīzāk, ja P. Timrotam tagad pajautātu, ko viņš domā par elektroauto, viņš atbildētu, ka ir elektroauto un ir Tesla, ka Tesla viņam patīk.

Pauls un Jānis sprieda, kura paaudze būs tā, kas nespēs izprast, kā cilvēki varēja pārvietoties ar mašīnām, kurās visu laiku notiek sprādzieni. Tika bieži pieminēta autonomā braukšana un brīnījās, kā Model 3 pats māk Latvijas ceļiem ievērot joslu un atļauto ātrumu. Nemaz nerunājot par vadāmību.

Jādomā, ka pēc šīs epizodes, Latvijas elektroauto statistika iegūs nelielu grūdienu, kas tik ļoti nepieciešams, lai sasniegtu Latvijas mērķi attiecībā uz atjaunojamās enerģijas īpatsvaru transporta sektorā.

Pilna epizode šeit. Atbalsti iniciatīvu atbalstam elektroauto iegādei šeit.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: