STACYC EDRIVE

Harley-Davidson StaCyc EDRIVE

Harley-Davidson vēl tikai nesen izziņoja savus plānus pievērsties jaunākai auditorijai. Neviens negaidīja, ka ar to tiks domāti pavisam mazi bērni.

Harley-Davidson ir iegādājies uzņēmumu StaCyc, Inc. Šis uzņēmums piedāvā balansa riteņus, ko mēs, atbalstot latviešu uzņēmumu Dip Dap, saucam par dipdapiem. StaCyc piedāvājumā ir arī elektriskie dipdapi, ar EDRIVE marķējumu.

“Mēs esam priecīgi paziņojot, ka StaCyc ir kļuvuši par daļu no Harley-Davidson ģimenes. StaCyc komandas vīzija ir saskaņā ar mūsējo, lai veidotu nākamās paaudzes braucējus visā pasaulē. Mūsu kopējiem spēkiem būs liela ietekme, lai radītu bērnos prieku un braukšanas baudu.” Harley-Davidson Mārketinga un Brenda viceprezidente Hedera Malenšeka (Heather Malenshek).

Iegūt bērna uzticību brendam jau pirms tas ir atvadījies no autiņbiksēm ir iespaidīga stratēģija. Kurš gan mazais cilvēks negribētu sev Harley-Davidson motociklu, kas ir domāts tieši viņam?

StaCyc darbību uzsāka 2016. gadā ar diviem modeļiem – 12e un 16e, kuriem attiecīgi ir 12 collu un 16 collu rāmis. Abi var strādāt kā tradicionālie balansa riteņi.

Harley-Davidson un StaCyc
Harley-Davidson un StaCyc. Avots: stacyc.com

Drīzumā StaCyc piedāvājums tiks rebrendots par Harley-Davidson un to piedāvās caur H-D dīleriem. Plānos ir sākt piedāvāt šos dipdapus sākot ar 2019. gada 3. ceturksni. Visdrīzāk, Latvijā varēs tos iegādāties nedaudz vēlāk.

Lai gan nav zināms, cik maksās EDRIVE riteņi pēc rebrendinga, pirms tā tie maksāja sākot no 649$ par 12 collu rāmi un 699$ par 16 collu rāmi.

Avots: StaCyc

Harley-Davidson elektriskais zvērs ir prezentēts

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
0 Komentāri
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: