CircleK Ionity

Balso par 2021. gada elektroauto!

2021. gads, lai arī cik neierasts ir bijis, tuvojas noslēgumam. Šī gada laikā ir nākuši klāt daudz jaunu elektroauto un Latvijā tie kļūst aizvien populārāki. Balso par tavuprāt labāko elektroauto!

Elektroauto piedāvājums Latvijā ir kļuvis vēl plašāks. Daudz ievērojamāka ir statistika – elektroauto skaits, par spīti globālajai piegādes krīzei, ir teju divkāršojies un CSDD ir noslēguši trešo uzlādes staciju kārtu.

Pagājušajā gadā par Latvijas elektroauto tika nosaukts Volkswagen ID.3, bet 2019. gadā titulu ieguva BMW i3. Šī gada laikā klāt ir nākuši daudz iepriekš Latvijā nereģistrētu elektroauto – Audi e-tron GT, Audi Q4 e-tron, BMW iX3, BMW iX, BYD E5-300EV, Citroen e-C4, Citroen e-Jumpy, Dacia Spring Electric, Hyundai Ioniq 5, Lexus UX300e, Mercedes-Benz EQA, Mercedes-Benz e-Sprinter, Opel Corsa-e, Opel Mokka-e, Peugeot Expert e-Traveller, Seat Mii Electric, SUDA SA01, Škoda Citigo-e, Škoda Enyaq iV, Tesla Model Y un Volkswagen ID.4.

Balsot vari gan par 2021. gada labāko jauno elektroauto, gan par vispārīgi labako elektroauto, nešķirojot jauns vai vecs. Aptaujā piedalās visi Latvijā reģistrētie elektroauto. Veltot dažas minūtes sava laika, vari piedalīties 2020.g. Latvijas elektroauto noteikšanā. Saiti uz aptauju atradīsi šeit. Vai arī aizpildi to zemāk:

  Elektroauto uzlādes tīkls Eleport paziņo par partnerības uzsākšanu ar Bolt
Balso par 2021. gada elektroauto! 1
Balso par 2021. gada elektroauto! 2
5 1 balsojums
Raksta novērtējums