Pirmais SEAT elektroauto

1

Spāņu ražotāja pirmais elektroauto Mii electric būs ar 260 km lielu autonomiju un salīdzinoši zemu cenu. Pirmās rezervācijas varēs veikt jau no septembra.

Seat Mii Electric

Seat Mii Electric

Spāņu ražotāja pirmais elektroauto Mii electric būs ar 260 km lielu autonomiju un salīdzinoši zemu cenu. Pirmās rezervācijas varēs veikt jau no septembra.

4. jūnijā Oslo, Norvēģija, spāņu ražotājs, kas ir pazīstams kā lētais Volkswagen, prezentēja savu pirmo elektrisko automašīnu. Rezervācijas un tā cena tiks izziņotas rudenī, bet spriežot no tā, ko ŠKODA ir teikuši par savu CITIGOe, tā cena grozīsies ap 20’000 €.

Pāreja uz elektrificētiem transportlīdzekļiem noris arvien straujāk un SEAT attīsta automobiļus, lai apmierinātu dinamiskās, pastāvīgi mainīgās tirgus prasības, vienlaikus saglabājot mobilitātes ilgtspējību. SEAT atklāj savu elektrisko piedāvājumu, ieviešot elektrisko Mii.

seat-mediacenter.com

Ja nodomāsiet, ka ir līdzība starp SEAT Mii un ŠKODA CITIGOe, tad tas ir tāpēc, ka šīs mašīnas būtībā ir viena un tā pati – rebrendots Volkswagen eUp!, kura jauno versiju VW vēl nav prezentējis. Visdrīzāk, VW vēl klusē, lai nenovirzītu potenciālos pircējus no šobrīd agresīvi reklamētā jaunā e-Golf ID.3.

Protams, uz papīra viss ir tāpat kā augstākminētajam elektroauto – 36.8 kWh bateriju paka, 61 kW jauda (0 – 50 km/h 3.9 sekundēs, 0 – 100 km/h 7.6 sekundēs), 212 Nm griezes moments, maksimālā uzlādes jauda 40 kW (līdz 80% ~1h).

Pirmais SEAT elektroauto nodrošina pamatu nākamajiem ģimenes locekļiem, jo tuvākajā nākotnē Mii electric pievienosies vairāki EV un PHEV, ieskaitot pilnīgi elektrisko SEAT el-Born, lādējamā hibrīda versijas Tarraco un Leon, kā arī augstas veiktspējas lādējamā hibrīda CUPRA Formentor un CUPRA Leon versijas.

seat-mediacenter.com

Ir sagaidāms, ka, līdz ar elektriskās versijas ierašanos, iekšdedzes dzinēja versijas vairs netiks pārdotas.

SEAT Mii electric galerijā ir bilde, kurā Mii ir ievērojami lielāks par pārējiem SEAT modeļiem, kas izskatās kā spēļmantiņas tam blakus. Vai tas nozīmē, ka SEAT šo automašīnu vērtē augstāk par pārējo klāstu?

Tirgus mainās, un elektrifikācija paplašinās vēl nepieredzētā tempā. Eiropā elektromobiļu tirgus gada pirmajos četros mēnešos pieauga par 46%. Virzoties uz priekšu, mēs sagaidām, ka elektrificētajiem transportlīdzekļiem būs liela nozīme mūsu klāstā.

SEAT prezidents Luka de Meo (Luca de Meo)

Šie trīnīši, kas īpaši piemēroti pilsētvidei, noteikti iegūs lielu atsaucību starp tiem, kas vēlēsies iegādāties sev elektroauto. Tā ārējās dimensijas ir piemērotas, lai varētu viegli atrast piemērotu stāvlaukuma vietu, vienlaicīgi iekšā vietas ir vairāk kā sākotnēji varētu likties. Piemēram, bagāžnieka ietilpība ir 250 litri, bet nolaižot sēdekļus iegūst 923 litrus.

Rezervācijas Vācijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Francijā, Spānijā, Austrijā, Lielbritānijā, Itālijā, Beļģijā, Dānijā, Somijā un Zviedrijā tiks atklātas septembrī. Cerams, ka Latvijā līdz tam nebūs jāgaida pārāk ilgi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

0 0 balsojumi
Raksta novērtējums
Pieraksties
Paziņojums no
guest
1 Komentārs
jaunākais
vecākais visbalsotākais
Iekšējās atsauksmes
Skatīt visus komentārus
1
0
Dalieties ar savām domām/komentējiet!x

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: