Fiat 500e

Jaunais Fiat 500e būs redzams nākamajā Ženēvas Autoizstādē

Lai gan 2019. gada Ženēvas Autoizstādes lielie jaunumi jau ir noskaidroti, daži autoražotāji jau sāk izziņot, ko gaidīt nākamajā gadā. Fiat 500e iegūs atsevišķu, elektromobiļiem paredzētu, platformu.

2019. gada Ženēvas Autoizstādes durvis nu jau ir atvērtas priekš plašākas publikas un tas nozīmē, ka žurnālistu pasākumi ir noslēgušies. Tikmēr FCA (Fiat Chrysler Automobiles) grupas pārstāvji jau sāk izziņot, ko varēs redzēt 2020. gada izstādē.

Fiat plāno izveidot atsevišķu platformu elektromobiļiem un pirmais no tās noripos jaunās paaudzes 500e. To pārdos kopā ar iekšdedzes dzinēja variantiem, bet atšķirsies ar dažām tehniskajām un dizaina niansēm.

Autocar ieguva apstiprinājumu, ka nākamās paaudzes Fiat 500 būs pilnīgi jauni autotransporti, bet ar pazīstamiem izmēriem. Var gaidīt 500 Giardiniera atdzimšanu ar savai klasei netipiski lielu ietilpību un neaizmirstamu dizainu. Arī elektriskā Panda versija varētu būt sagaidāma, ko prezentēja kā Centoventi.

Fiat 500 Giardiniera
Fiat 500 Giardiniera. Avots: autocar.co.uk

Itāļu autoražotāja plānos ir 500e padarīt par urbāno Tesla. Tas, protams, nozīmēs cenu kāpumu, bet netiek gaidīts, ka pircēju skaits tādēļ samazināsies, jo sabiedrībā ir liels pieprasījums pēc šī modeļa. Vēl nav zināms, vai tam būs aizmugurējā piedziņa, bet Oliviers Frankois (Olivier Francois), Fiat mārketinga vadītājs, nenoliedza šādu iespējamību.

  Visi elektroauto, kas kvalificējas valsts subsīdijai

Liekot uzsvaru uz 500 un Panda, ir sagaidāms, ka mazāk veiksmīgie modeļi tiks likvidēti. Jau šobrīd Eiropā nevar iegādāties jaunu Punto un Tipo drīzumā var sagaidīt līdzīgs liktenis.

Avots: autocar.co.uk

https://uzladets.lv/fiat-prezente-centoventi/

Jaunais Fiat 500e būs redzams nākamajā Ženēvas Autoizstādē 1
Jaunais Fiat 500e būs redzams nākamajā Ženēvas Autoizstādē 2
balsojumi
Raksta novērtējums